Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused        
Access Conciousness® Bars ja Kehatehnikad
Akupunktuuri- ja meridiaaniteraapia
Aura ja tšakrafotod
AuraTransformatsioon
Kristallenergiasse üleviimine
Ayurveda
Bioresonantsteraapia
Buteyko hingamisteraapia
DermaLife SPA tervisekapsel
EMF Tasakaalustamise Tehnika - kiirenenud areng armastuse energias
Feng Shui
Floating e. hõljumine
Geobioloogia
Heliteraapia
Holistiline regressiooniteraapia
Holotroopne hingamine
Homöopaatia
Hüpnoteraapia
Iluteenused
Intiimlihaste treening
Jooga
Hatha jooga
Kundalini jooga
Naerujooga
Radza-Buddhi jooga
Šivananda jooga
Kaaniravi e. hirudoteraapia
Kinesioloogia
Kinesioloogiline teipimine
Kirliani diagnostika
Kiropraktika
Koolitus
Kristalli- ja kiviteraapia
Kromoteraapia e. värviteraapia
Kõrvaküünlad
Loomulik Tervisemudel
Maagiline Matrix
Marmateraapia e. Marma-vid
Massaaž
Aroomteraapia
Ayurveda massaaž
India Champi pea- ja näomassaaž
Jooga-massaaž
Klassikaline massaaž
Kupu- ehk vaakummassaaž
Lomi Lomi massaaž
Lümfimassaaž
Masinmassaaž
Meemassaaž
Pindasweda massaaž
Rasedate massaaž
Shiatsu e. Jaapani massaaž
Shindo - Jaapani massaaž
Spordimassaaž
Tai massaaž
Tselluliidimassaaž
Tšakra kivimassaaž
Tui-Na e. Hiina massaaž
Vana-Eesti massaaž ehk soonetasumine
Vistseraalne massaaž ehk siseelundite massaaž
Meditatsioon
Metameditsiin
Mõtteteraapia
Nõustamine
Osteopaatia
Paastu- ja dieetravi
Perekonstellatsioonid
Pilates
Psühholoogiline nõustamine
Gestaltteraapia
NLP - NeuroLingvistiline Programmeerimine
Psühhoteraapia
PSYCH-K
Püsimajäänud reflekside hindamine
ReaalsusLoome
Refleksoloogia e. tsooniteraapia
Reiki
Reisid
Ruumide rent
Rännak - The Journey
Saun - saunateraapia
Silva meetod
Soolakamber
Taasühendav tervendamine
Tantsuteraapia
Teeta tervendamine
TFT ehk mõtteväljaravi ehk koputamine
Tiibeti traditsiooniline meditsiin
Toitumisalane nõustamine
Toitumisteraapia
TRE - Trauma ja stressi vabastamise harjutused
Tulevikuteraapia
Vabastav hingamine
Valgusravi
Veeteraapia
Vesiravi
Vibroakustiline teraapia
Loe tutvustusi
Uued
 
E-poed
Looduslik- ja naturaalkosmeetika
Personaalselt valmistatavad nahahooldustooted
Raamatud
Teraapiavahendid
Tervis loodusest
Tervise- ja ökopoed
Toidulisandid
Loe tutvustusi
Uued
   
Koolitused ja kursused
Seminarid ja praktikad
Pidevalt toimuvad
Messid ja konverentsid
Laagrid
Tervise- ja vaimsed reisid
 
Tutvustus
Kontakt
Hinnakiri
Info avaldamise tingimused
 
 
Artiklid   saada sõbrale     prindi   
Teraapiad

 
Kõige tugevama energia annab elurõõm (kommentaare: 0)
06.12.2017

Teksti autor: suhtluskoolitaja, (aja)kirjanik Katrin Aedma
Ajakiri: Tervendaja, Detsember 2016

Meil kõik tekib aeg-ajalt negatiivseid emotsioone ja mõtteid, kuid neid ei tohi heietada kauem kui seitseteist sekundit. Selle ajaga peab pahast mõttest vabanema ja asendama selle positiivsega. Vastasel juhul hakkab see liiga tegema meie tervisele. Nii väidab diplomeeritud tagasiside terapeut ÜLLE TOOMEOJA.
Loe edasi

 
Võngetega stressist vabaks (kommentaare: 0)
02.02.2016

Allikas: Ajakiri "EESTI NAINE" Jaanuar 2016
Tekst: Krista Kiin
Foto: Priit Grepp (Kodukiri)

Mida aeg edasi, seda mitmekesisemaks muutuvad tervendamismeetodid. Informatsioon, mis ja kuidas meiega toimub, ning suutlikkus näha ja mõista enam kui paarkümmend aastat tagasi on toonud meid aega, kus klassikalise ja alternatiivse meditsiini piirid hakkavad hägustuma.
Kui uskuda kvantfüüsikuid, on kõigel, mis maailmas eksisteerib, oma kindla sagedusega energiaväli. Nii moodustavad ka meie mõtted ja tunded energia, millega mõjutame oma füüsilist keha. Näiteks kui laps juhtub kasvama lähedaste keskel, kes pidevalt talle sisendavad, et „sa ei saa millegagi hakkama“, asub väike inimtaim pikapeale uskuma, et ta ei olegi edu või armastust väärt. Kui ta tasakaalu tagasi ei saa, tekitavad negatiivsed emotsioonid (meeleheide, kurbus, viha, süütunne, ärevus, kadedus) energiaväljas blokeeringuid. Tugeva energiablokeeringu korral võivad ilmneda ärevushäired, peavalud, depression, jne.

„Ligikaudu 80% haigustest saab alguse negatiivsetest mõttevormidest, mis tulenevad emotsionaalsetest traumadest, vapustustest, mineviku konfliktidest, vaimsetest pingetest ja stressist,“ nendib biotagasiside terapeut Ülle Toomeoja. „Iga šokk jätab raku mällu jälje, kuni see hakkab mõjutama elukvaliteeti ja röövima eluenergiat.“
Loe edasi

 
Mis peitub sinu tervisehäda taga tegelikult? (kommentaare: 0)
16.10.2015

Ajakiri “BUDIAAR”, Kevad 2015
Tekst: Triin Tisler

Imselt ei ole sa kunagi tulnud selle peale, et mõne sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena, kehv seis armuelus, millel on seos sinu allasurutud naisenergiaga, või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab sulle stressi.
Just neid blokeeringuid, millest sa ilmselt ise teadlik pole, kuid mis sinu eluenergiat alla viivad ja täisväärtuslikult elamast takistavad, aitab lahti harutada põnev bioresonantsteraapia Ülle Toomeojaga.

Loe edasi

 
Mis on sinu nõrgad kohad? (kommentaare: 1)
16.10.2015

Ajakiri "PSÜHHOLOOGIA SINULE", Mai 2013
Tekst: Janika Vaikjärv


Kõik minu tulevased haigused on nüüd ette ära võidetud, usub Janika Vaikjärv pärast L.I.F.E. bioresonantsteraapiaseanssi. Siin jagab ta oma kogemust.

Vereanalüüs ilma verd võtmata, maouuring ilma sondita, organite seisundi hindamine ilma organit puudutamata, emotsionaalse seisundi kindlakstegemine ilma ühtegi küsimust esitamata – seda ja veel palju enamat võimaldab tänapäevane bioresonantsi põhimõttel töötav tehnika. „Pole ju sugugi paha tutvustus,“ mõtlesin pärast reklaami lugemist ja panin end seansile kirja. Isegi mitte niivõrd sellepärast, et mul miskit väga viga oleks – pigem ikka uudishimust.
Loe edasi

 
Sügise aarded naise elus (kommentaare: 0)
21.09.2015

Möödus imeline suvi. Kui naine kasutas oskuslikult looduse jõudu, siis ta on valmis astuma sügisesse ja nautima sügise aardeid, kuna ta on täis naiseliku energiat ja naiselik jõud temas õitseb.

See on imeline naine, kes paljudele näitab eeskuju naiselikkuses, seksuaalsuses ja ilus. Tema silmad säravad, hinges on rahulolu ja südames on armastus.
Loe edasi

 
Mis on TRE? (kommentaare: 0)
08.11.2012

TRE tähendab pinget ja stressi vabastavaid harjutusi ("Tension & Stress Releasing Exercises" ).

TRE on lihtne meetod, milles kasutatakse kehalisi harjutusi selleks, et vabastada stressi või pingeid kehas, mis on korjunud igapäevaelust, keerulistest situatsioonidest, lühi- või pikaajalistest stressiolukordadest või traumaatilistest kogemustest (nt looduskatastroofid, sotsiaalne või koduvägivald jms). See revolutsiooniline stressi ja traumade tervendamise meetod põhineb kehaterapeudi David Bercelli (PhD) kogemustel ja uuringutel, kes on inimeste traumade ja tervendamise ja uurimisega tegelenud mitmel pool maailmas rohkem kui 30 aastat. Oma kogemusest lähtuvalt on ta välja arendanud trauma ja stressi vabastamise praktikad (Trauma Realising Execises- TRE )

TRE koosneb harjutuste komplektist, mis aitavad vabastada kehast sügavaid pingeid, äratades keha poolt kontrollitava lihaste värisemisprotsessi, mida nimetatakse neurogeeniliseks lihasvärinaks. Meetodi unikaalsus seisneb selles, et värisemine saab alguse sügaval keha keskmes asuvaist nimme-niudelihastest. Õrnad värinad kanduvad väljapoole piki selgroogu, vabastades pinged ristluust pealuuni.
TRE harjutused kujutavad endast lihtsaid venitusi ja neid kasutatakse selleks, et õrnalt stimuleerida iseeneslikke lihasvärinaid. Kui harjutused on peale korduvaid sessioone ära õpitud ja selgeks saadud, võib soojendusharjutusi kiirendada või asendada tavapäraste harjutustega, mida sa nagunii teed, nt käimine, jooga vms. Seega muutub TRE kiireks ning efektiivseks püsiva lõõgastuse saavutamise meetodiks.

Tuhanded inimesed üle kogu maailma kasutavad TRE-d kui üha populaarsemaks muutuvat efektiivset tööriista, vabastamaks kroonilist traumeerivat stressi, füüsilisi pingeid ja emotsionaalseid traumasid, mis paratamatult kaasnevad argipäevasündmuste survega.
Loe edasi

 
Reiki on lihtne ravimeetod, mida on kerge õppida (kommentaare: 0)
01.12.2011

Sõna reiki, tuleneb Jaapani keelsest kahest sõnast Rei (kosmiline, kõikjalolev) ja ki (eluenergia).
Reiki - see on energia mis voolab kõikjal ja kogu aeg meie ümber ja meis endis.See energia on selline jõud mis elab ja toimib kogu looduses.

Me kasutame intuitiivselt oma käsi kui kuskilt midagi valutab või midagi ära lööme, paneme käed peale ja kohe hakkab kergem.Samamoodi kasutame ka reikit.

Reiki on intelligentne energia, ta voolab sinna kus teda on kõige rohkem vaja.
Ravitav ammutab seda ainult niipalju, kui ta parajasti vajab.
Reiki on lihtne moodus enda abistamiseks.

Kursusel õpetatakse kuidas inimesest saaks rohkem energiat läbi voolata.
Igaüks, kes on avatud reikile, saab seda õppida. Ka lapsi võib pühendada reiki saladustesse. Peale füüsilise heaolu on reikil positiivne mõju ka emotsionaalsele ja vaimsele tasakaalule.
Loe edasi

 
Vaimse isa teenus (kommentaare: 0)
28.10.2011

Kujutage endale ette sellist situatsiooni. Inimene sõidab teise riiki ja ei valda selle riigi keelt. Tema suhtlemine jääb piiratuks, ja paljude lihtsate küsimuste lahendamine tuleb läbi raskuste. Ja kõigele lisaks, kujutage et ta on ka pime ja kurt. Ta ei saa ju sammugi teha tundmatus olukorras ja lootes inimeste abile, kes teda ei mõista.

Just sellist pilti näeme me alatihti, kus inimesed, kes ei kuule ja ei näe ning ei mõista, tegutsevad samal ajal väga aktiivselt. Piltlikult öeldes, tekib kujutlus elevandist portselanipoes, keerlemas õhukeste serviiside keskel. Seetõttu paljude suhtluskeelte valdamine arusaamisega peenkava olemusest on hädavajalik.

Millised on need keeled? Selgeltnägemine (sisemine ekraan), selgeltkuulmine (meetodeid on mitmeid, sealhulgas ka automaatkirjutamine) teadvustamine füüsiliste meetodite abil (pendel), teadlik unede nägemine, Elu raamat.

Tark suhtlemine, võib ärahoida haigusi ja teisi probleeme, sealhulgas ka ärahoida enneaegset surma. Suhtlemine peenmaailmadega aitab saada teadjaks-valgutatuks, eemaldab hirmud ja luua harmoonilist koostoimimist maailmaga.
Loe edasi

 
Kui frustreeritud Sa oled? (kommentaare: 0)
22.07.2011

Iga päev tekib meil palju häid põhjusi tunda frustratsiooni: pikk järjekord, telereklaamid, eesmärk, mis ei materialiseeru „piisavalt kiirelt“, inimesed, kes ei tee seda mida peaksid tegema, äraütlemised, pettumised. Kuidas selle kõigega toime tulla? Võid ennast hulluks ajada, käituda ärritavalt, tunda ennast olude ohvrina või üritada jõuliselt lahendust leida – kõik need on enesehävituslikud reaktsioonid, mis on vaenulikud teiste suhtes ja toovad teistes halvima esile. Kuid on võimalik õppida transformeerima oma frustratsiooni kannatlikkusega.

Hüpnoterapeudina näen, et kannatlikkus ei tähenda passiivsust või taandarengut vaid jõudu. Ootamine, jälgimine ja tegutsemise hetke äratundmine on emotsionaalselt vabastav praktika. Kui mõnele öelda: „ole kannatlik“, siis tundub see ebamõistlik ja ebaõige eesmärkide külmutamine. Kuid kontrastina on kannatlikkust võimalik väljendada ühe kaastunde vormina, olla tormisilmaks tormi sees frustratsioonist läbitud maailmas.

Kuidas transformeerida frustratsiooni või pettumist kaastundega? Selleks alustuseks püüa määrateda ja hinda frustratsiooni taset oma elus; millist rolli ta mängib ja kui palju piirab Sind olemaks õnnelik. Alljärgnev test annab Sulle teada milline on frustratsiooni tase antud eluhetkel Su elus, et saaksid kasvada vabamaks arendades kannatlikkust.
Frustratsiooni test: kui frustreeritud ma olen?
Loe edasi

 
Kehakaalu langetamine hüpnoteraapiaga – 5-osaline efektiivne programm püsivate tulemustega (kommentaare: 0)
04.07.2011

Inimene kipub olema oma harjumuste ohver, sest pika aja jooksul sissejuurdunud teguviisid tekitavad meis turvalise tunde. Harjumuste muutmine on aga vaeva ja meelekindlust nõudev ning pahatihti isegi hirmu ja stressi tekitav.

Söömisharjumuste muutmisega on meist valdavalt igaüks kokku puutunud. Kuid väljakujunenud maitsemeel ja rahulolu täiskõhutundest kipub erinevatele kaalulangetamismeetoditele ja dieetidele ikka peale jääma. Saavutatud tulemused jäävad ajutisteks ning ühel hetkel oleme alguspunktis või sellele lähedal taas tagasi.

Hüpnoteraapia annab võimaluse kontakteeruda inimese alateadvusega ja on seega võimas vahend harjumuste, emotsioonide ja uskumuste muutmisel. Hüpnoteraapia on turvaline ja klient ei kaota kunagi kontrolli olukorra üle. OÜ Langron Kliinik pakub kaalulangetamiseks 5-osalist programmi, mida Inglismaal on kasutatud juba üle 10 aasta ja millel on ligi 100% edu.

Martin Langron, DHP, Dip CBH, GQHP, on kliiniline hüpnoterapeut, kes on väljaõppe saanud Suurbritannias ja Rootsis, kellel on pikaajaline ja tulemuslik kogemus hüpnoosi abil kehakaalu kontrolli alla saamisel.
Loe edasi

 
Kas oled ärevusesõltlane? (kommentaare: 2)
25.04.2011

Meie maailm on keset emotsionaalset sulamist. Hüpnoterapeudina näen palju inimesi, kes on sõltuvuses ärevuse adrenaliinivoolust, mida teatakse “võitle-või-põgene” reaktsioonina ja inimesed ei tea kuidas sellega toime tulla. Nii näiteks leitakse ennast hüpnotiseeritult vaatamas uudiseid looduskatastroofidest, majandusprobleemidest, vägivallast või stressist, ja mitte olema võimelised sulgema telekahelendus. Samuti leiavad inimesed end üha seisundist, kus on informatsiooniga üleküllastunud ja internetisõltuvuses. See seisund on seotud super-sõltuvusega tehnikast, eriti nutitelefonidest. Paanikatunne, mis tekib siis, kui mingil põhjusel ollakse tehnikast eraldatud ja ei ole võimalik lugeda e-maile, või osaleda muul viisil kommunikatsioonis, on tekitanud täiesti uut tüüpi psüühilise häire. Tulemusena muuhulgas sagenevad unetus, õudusunenäod, rahutu uni ja ärevus, mis ei jäta meid maha hetkekski. Sellisest sõltuvusest ja kestvast ärevusest on võimalik vabaneda, ning saavutada rahulikum elu.

Kas olen sõltuvuses ärevusest?
Selleks, et määratleda oma ärevuse hetketase, küsi endalt:
· Kas muretsen paljude asjade pärast iga päev?
...
Loe edasi

 
Tervenda oma praegust elu läbi eelmiste (kommentaare: 0)
21.02.2011

Autor: Martin Langron, kliiniline hüpnoterapeut DHP, Dip RTh, GQHP

Paljud inimesed on mõelnud, kas neil on olnud elu enne praegust või isegi mitu elu. Sellisel juhul juureldakse tavaliselt järgmiste küsimuste üle:
· Milline võis mu elu olla? Kas ma olin rikas või vaene? Kas ma olin mees või naine?
· Kas ma tundsin siis ühte teatud inimest? Kas sellepärast tunduski esmakordselt kohtudes, nagu ma oleks teda alati tundnud?
· Miks tunnen ma sellist tõmmet või familiaarsust millegi suhtes, näiteks mingi koht, keel, teatud oskus või pühendumus millelegi (nt õiglus, keskkond)?

Kliendid tulevad eelmiste elude regressiooni teraapiasse ühel põhjusel järgnevatest:
· Neid huvitab eelmise elu nägemise kogemus.
· Nad soovivad uurida oma eelmist elu, et tuletada meelde tolles elus saadud õppetund, mis aitab neil praeguses elus paremini toime tulla.
· Eelmisest elust on jäänud lahendamata asju ja need tekitavad mingit probleemi praeguses elus, seega tulevad nad teraapiasse lahendusi otsima.

Sellesse kolmandasse rühma kuuluvad inimesed ei saa aru, miks nendega praeguses elus midagi juhtub. Nende asjade hulka kuuluvad hirmud, valud, mida arstid ei suuda seletada või korduvad mõtted, millel pole tähendust. Neile pakub huvi teada saada probleemide põhjust ja leida viis nende lahendamiseks. On lausa uskumatu, kui sageli nende „mõistetamatute“ probleemide juured saavad alguse eelmisest elust.
Loe edasi

 
Imed toimuvad! (kommentaare: 3)
07.10.2010

"Septembri varajane esmaspäeva hommik. Sajab vihma. Äratuskell heliseb. Lea ärkab naeratades üles. Täna on tema päev ja isegi ebameeldiv ilm ei riku seda positiivset meeleolu. Tegelikult on iga ilm hea, tuleb leida vaid sobiv riietus. Lõpetades hommikusi tegevusi läks Lea tööle ...

Tööpäev möödus üllatavalt lihtsalt ja edukalt. Täna sai müüdud 10 maali! Kahe viimase kuu jooksul ei ole Lea veel saanud sellist tulemust. Edukas päev jätkus ...
Õhtul ootas Lead veel üks üllatus. Abikaasa kutsus teda õhtusöögile restorani ning kinkis seal 7 punast roosi ja valgetest pärlitest kaelakee. Õhtul tänas Lea möödunud päeva kingitud aarete eest."

Vahest võib päev mööduda teistmoodi:
"Septembri varajane esmaspäeva hommik. Sajab vihma. "Jälle tuleb tööle minna! Ma vihkan esmaspäevi! Miks just täna peab vihma sadama!" – sellised mõtted keerlesid Liilika peas. Hommikused ettevalmistused võtsid rohkem aega. Alguses murdus küüs, seejärel kõrbesid juustusaiad ...
Loe edasi

 
Vaimenergia ehk kõrgema mina lõimumine füüsilise kehaga (kommentaare: 0)
07.07.2010

Universumis on alati eksisteerinud erinevad teadvustasandid, nii-öelda paralleelmaailmad ehk dimensioonid. Viimasel aastakümnel on kogu planeeti mõjutanud väga tugev kõrge vibratsioon, mis on muutnud kogu Maa peal olevat energeetilist plaani. Inimteadvuse dimensioon ei ole enam nii eraldi eksisteeriv eluvorm. Energeetilises plaanis on inimestele avanenud kõrgem teadvusetasand, kus on ka inimese kõrgem mina ehk vaimenergia olemus. Kuna Maa peal on nüüd võimalik tegutseda ka inimese kõrgemal minal (üliteadvuse tasandil) ehk vaimenergial füüsilises plaanis, siis on praegu inimeste jaoks õige aeg endaga tegelemiseks nii, et kuni siiamaani eraldi eksisteerinud ja tegutsenud vaimenergia saaks lõimuda ja avalduda inimese igapäevaelus. See tähendab, et tegelikult muutub inimese olemus terviklikuks. Kui varem oli inimese maapealne olemus eraldunud tema kõrgemast minast – vaimenergiast, pidi mediteerima ja rohkem vaeva nägema selleks, et kõrgemalt tasandilt vastuseid ja juhatust saada oma kõrgemalt minalt, siis praegu on inimesel võimalik elada ja realiseerida ennast kõrgemas plaanis läbi vaimenergia.
Loe edasi

 
Paranda oma nägemist ja naudi oma silmi! (kommentaare: 0)
01.07.2010

Vabane prillidest!

Õpetame sulle reaalselt toimivaid ja oma efektiivsust tõestanud alternatiive prillide kandmisele ja halvenevale nägemisele.
Õpime samm-sammult, kuidas rakendada holistilist lähenemist oma nägemise parandamiseks. Holistiline lähenemine tähendab seda, et meie nägemise tervis ja kvaliteet ei sõltu üknes meie silmadest, vaid kogu süsteemist, mis on vastutav nägemise kvaliteedi eest. Me ei saa vaadata oma silmi kogu organismist eraldi toimivatena. Kõik meie keha süsteemid on omavahel seotud ja mõjutavad üksteist.
Silmade ette korrigeerivate klaaside asetamine ei lahenda meie nägemise probleemi algset põhjust. See üksnes kohendab pildi õigeks ning nõuab peagi järjekordseid uusi klaase, kuna silm on mugandunud abivahendiga. Nägemine koosneb palju enamast, kui ainult meie silmad.
Loe edasi

 
Keskuses Mustikas avas uksed esimene Aura Vision salong, kus kaasaegne tehnoloogia kohtub iidsete teadmistega (kommentaare: 5)
31.05.2010

Head uudised!

Alates 01. Juunist avas uksed esimene Aura Vision salong Mustika keskuses.

Meie salongis saate teha pilti oma aurast ja tšakratest. Aura ja tšakrate pildid aitavad inimesel mõista oma sisemaailma ja isiksuse eripära, märgata seost füüsilise ja vaimse seisundi vahel, näha väliste faktorite toimet aurale ja tšakratele, kontrollida oma psühhoemotsionaalset seisundit, leida vahendeid enesehinnanguks ja enesetäendamiseks. Mitmekümne leheline aura ja tsakrate analüüs aitab Teil paremini mõista ennast ja muuta oma elu valguse- ja armastuserohkeks.

Samuti saate testida meelemasinate mõju Teie elule. Meelemasinaid kasutatakse stressialandamiseks, uinumise kiirendamiseks, loominguliste ja vaimsete võimete tõstmiseks, mälu parandamiseks ja abiks õpimisel, eesmärkide visualiseerimiseks, mediteerimiseks, lõõgastuseks treeningute ja võistluste ajal. Meelemasinaid kasutavad paljud tuntud loomingulise, vaimse ja füüsilise töö tegijad.

Kõik see on ainult väike osa kasust, mida saate meie teenuste abil endale lubada. Lisaks lubab Aura Vision kõikidele www.teraapia.com saidi klientidele ja kasutajatele soodustust meie teenuste ostmisel.
Loe edasi

 
Kuidas uskumused mõjutavad Sinu elu? (kommentaare: 0)
28.03.2010

Heidi Plumberg, PSYCH-K® praktik ja koolituste korraldaja

Kas olete kunagi mõelnud, miks Teie väited või kinnitused lihtsalt ei tööta? Või kui otsustate teha oma elus muutuse, siis miks on see harva pikaajalise kestusega?

Neuroteadlased viitavad sellele, et 95-99-t protsenti meie teadlikust käitumisest suunab mõistuse alateadvuslik osa. See on põhjuseks, miks meie käitumisviisid ja elu paistavad sageli olevat vastuolus teadmistega, mida omame.
See fakt näitab selgelt, miks meie elu tundub sageli justkui kinni jäänud olevat, olenemata sellest, kui väga me tahame seda muuta või parandada. Kas ka sina kordad samu vanu mustreid ikka ja jälle?
Omades hulgaliselt teavet KÜLGETÕMBESEADUSE kohta (The Law of Attraction), on paljud inimesed hakanud mõistma, kui olulised on inimese enda mõtted. Film „Saladus“ („The Secret“) tegi selle täiesti selgeks.

Enne PSYCH-K® leidmist ei teadnud ma teist sellist vahendit, millega oleks saanud luua nii võimsat sagedust kui soovisin, ning seeläbi viia oma ellu sisse kestvaid muutusi, mida ma nii väga ihaldasin. Praegu tulevad vastused mulle endale väga lihtsalt kätte.
Loe edasi

 
Kuidas kohtuda oma sisemise delfiiniga? (kommentaare: 0)
22.02.2010

Autor Crystal Ra Laksmi

Mitmeid aastaid on minu unistuseks olnud minna Havaile ja eelkõige just delfiinidega ujuma ning surfama. Lisandus tungiv tunne, et saan seal juurde õppida mingi vaimse, aga kehalise tehnika, mis saab olema osa minu eluülesandest. Nii oligi.

Sellel kevadel sai see teoks. Reisisime sinna koos 7 teise eestlase ja 4 rootslasega. Pooled seiklustest Havail tegime läbi koos Helen Rohumaaga, kes oli minu kaaslaseks, kui sündis ime. Helen on ise ka aastaid tegelenud vabastava hingamisega ning samuti refleksoloogiaga ning olnud väga huvitatud vaimsetest teemadest nii teoorias kui praktikas. Me leidsime koha, kus tehti veeteraapiat ning saime osaleda minikursusel. Peale seda oli meie suhe Vaikse Ookeaniga hoopiski muutunud, me sukeldusime vee alla nagu delfiinid ja viskasime snorkeli torud suust! Uskumatu! Minul oli hirm sukelduda sügavale vees olles ja Helenil hirm minna kaugele rannast, kus on sügav. Ja mõlemad transformeerusime vees! Lisaks õppisime EFT tehnika (emotional freedom technique) mis annab lisaboonusena abi inimestele, kelledel on veega seoses palju hirme. Nagu selgus oli ka meil, ning osaliselt tulid vees olles välja ja puhastusid täiesti veega mitte seotud asjad.
Loe edasi

 
Inimene juhib end ise tervenemise juurde (kommentaare: 0)
03.02.2010

Miks tekivad erinevad haigused?
Miks mõned inimesed haigestuvad viirushaigustesse ja teised nende kõrval mitte?
Mis on tervetes inimestes teistmoodi?

Tunnistagem kõigepealt endale, et me ei tea haiguste põhjusi. Mispärast kehal ootamatult probleem kujuneb? Miks hakkab keha järsku endale vastu töötama? Meditsiin keskendub haigussümptomite kirjeldamisele, kuid haiguse põhjused jäetakse tähelepanuta.
Geneetiline põhjendus pole kõikidel juhtudel usaldusväärne.
Mõned lapsed omandavad astma, sest kellelgi nende peres oli astma, teiste puhul see ei kehti. Mõned haigestuvad ilma, et kellelgi nende peres astma esineks. Teaduskirjanduses on avaldatud uuringute andmeid, et paljud astmahaiged poisid paranevad kooliaastate jooksul. Millise ravi tulemusel? Miks mõnedel lastel on astmahoog alati kodus ja mitte kunagi koolis? Miks mõned lapsed on allergiliselt ülitundlikud kassikarvade suhtes, aga taluvad hästi koerakarvu? Võib-olla on meist mõned sündinud geneetilise eelsoodumusega teatud haiguse puhkemiseks, kuid sel juhul peab minu arvates olema mingi emotsionaalne päästik, mis selle vallandab.
Loe edasi

 
Homöopaatia - tasakaalustav energia loodusest (kommentaare: 0)
01.02.2010

Homöopaatia on sinu immuunsüsteemi toetaja, tugevdaja ja aktiveerija. Kui imuunsüsteem mingil põhjusel ei suuda haigusega võidelda siis homöopaatia tuleb appi oma aktiveeriva ja tasakaalustava mõjuga.

See ravimeetod võimaldab saavutada mentaalset, psüühilist tasakaalu ning ravida juba väljenduvaid füüsilisi haiguseid. Iga tugev negatiivne psüühiline tasakaalutus (hirm, viha, shokk, ärevus, mure, koolistress, depressioon, lein, lahutus, töökoha kaotus) võib tekitada füüsilisel tasandil sümptomeid, mis ongi tasakaalutuse väljendajaks. Homöopaatiliste terakestega on see tasakaal jälle võimalik saavutada ja siis taanduvad ka haigused. Terakesed valitakse sümptomite kogupildi põhjal arvestades inimese personaalsust ja tervise ajaluga. Preparaadid on 100% looduslikud, naturaalsed seega kannavad endas looduse tasakaalustavat energiat, mille abiga viiaksegi keha energia tasakaalu.
Loe edasi

 
Mees ja naine (kommentaare: 0)
03.12.2009

Tänan kõiki, kes andsid oma tagasisidet artiklile „Kuidas innustada kallimat uuteks saavutusteks?“. Täna soovin täiendada ja laiendada eelmises artiklis avaldatut ning hea meelega räägin mehe ja naise rollidest. Loodan, et Teid ootab ees tõeliselt huvitav lugemine.

Tänapäeva maailmas pole rollide eristus enam moes. Kõik inimesed tahavad olla universaalsed, üritavad täita ka teise poole ülesandeid maksimaalse edukusega. Naistel õnnestub see eriti hästi, kuna nad oskavad paremini kohanduda muutuvates tingimustes. Kahjuks kannatab tihti seetõttu oma ülesannete täitmine. Perevägivald, lahutused, lastetus, üksindus jne – kõik see on oma ülesannete mittetäitmise tagajärg.

Kuidas aru saada, millised ülesanded andis siis loodus mehele ja naisele? Väga lihtsalt. Piisab sellest, kui meenutame millest räägivad mehed ja naised sõprade seas. Mehed armastavad väga rääkida oma saavutustest, autodest, poliitikast, naised aga lastest, perest ja armastusest. Võib öelda, et naine on orienteeritud suhte sisepoolele, mees aga suhte välispoolele.
Loe edasi

 
Milleks armastada ennast? (kommentaare: 0)
09.10.2009

Enesearmastuses peitub tohutu jõud. Kahjuks inimesed tihti ei taju selle jõu võimalusi oma elu muutmiseks. Tegelikult elu muutub kardinaalselt, kui inimene hakkab ennast armastama tõeliselt ja sügavalt! Kord tundes enesearmastuse maitset, ei teki iial soovi sellest loobuda. Mida siis annab meile imeline tunne nimega „enesearmastus“?

1) Enesekindlust
Kui me oskame ennast armastada ja hinnata enda väärtusi, siis ei teki kunagi soovi võrrelda ennast teistega. Milleks võrrelda ennast, kui südames tead, et oled kordumatu, teist sellist ei ole ning ei tule. Enesekindlust annab ka oskus ennast toetada ja armastada igas olukorras vaatamata tulemustele. Kaob hirm uute tegevuste ees, kuna tead, et kõik on võimalik, kui kuulad oma südamehäält.
2) Paremad suhted välismaailmaga
Maailmas kehtib seadus, mida anname, seda saame ka vastu mitmekordselt. Välismaailm tajub alati meie tegelikku suhtumist endasse ning peegeldab selle meile vastu. Pole vaja imestada, miks ülemus ei väärtusta tehtud tööd, kui ise ei oska seda positiivselt hinnata. Või miks kallim vaatab teisi naisi, kui me ise südames kahtleme, et oleme armastust väärt just sellised nagu hetkel oleme.
Loe edasi

 
Kohtumiste sari: Naiselikkuse sära ja võlu (kommentaare: 0)
30.09.2009

Me võime iga päev hoolitseda oma välimuse eest, olla põhjalikult kursis moemaailmas toimuvate sündmustega, regulaarselt külastada sporditrenne, kuid samas võivad meil puududa väiksemadki teadmised oma naiselikust loomusest.
Me võime omada mitmeid andeid, olla profid oma valdkonnas ja teha edukalt karjääri, kuid samas iga päevaga üha rohkem tunnetada ennast eemaldumas oma naiselikust poolest.
Me võime kogu oma aja pühendada lastele ja mehele, kuid samas üha harvemini meenutada, et me ei ole lihtsalt „emad“ ja „abikaasad“, vaid oleme eelkõige naised.
Vaatamata sellele, et oleme sündinud naistena, me ei tunneta seda ning ei võta seda alati vastu. Me unustame oma eelised ning kaotame sideme oma tõelise, naiseliku loomusega.

Kohtumiste sari „Naiselikkuse sära ja võlu“ on sellest, kuidas uuesti või isegi esimest korda avada endas naine:
- See on sellest kuidas olla Naine;
- See on sellest, kuidas olla tasakaalustatud ja õnnelik naine;
- See on sellest, kuidas innustada ja toetada mehi;
- See on kohtumine naise jõuga, naise energeetikaga, naise saladustega.
Loe edasi

 
Minade mäng ehk inimese isiksuseosad (kommentaare: 0)
24.09.2009

Miks leiame ennast ikka televiisori eest kommikarbiga, kuigi oleme otsustanud kaalust alla võtta?
Miks vahel tundub, et vihkame inimest, kelle vastu järgmisel hetkel tunneme sügavat armastust?
Tavaliselt kujutleme enda erinevaid omadusi ja külgi ühtlase tervikuna, mida me kutsume Minaks. Mina kaudu määratleme ennast selleks, et elus oleks kergem toime tulla ja oma valikuid teha. See loob tunde, et nii juhime oma elu. Valime neid olukordi, mis sobivad kokku meie arusaamaga endast ja jätame valimata need olukorrad, mis seostuvad omadustega, mille kohta arvame, et neid meis küll ei ole. Enesemääratlemine annab võimaluse olla kooskõlas iseendaga. Kui me teame kes me oleme ja lähtume oma valikuid tehes iseendast, siis miks ometi oleme me aeg-ajalt ikka silmitsi sisekonfliktidega?
Sellele küsimusele vastust otsides võime avastada, et tegelikult on tegu tervikuga, mida me tajume Minana, vaid väike osa kõigest sellest, mis meis veel lisaks on. Tegelikult on meis kõigis palju rohkem erinevaid osi, kui me iial oskame arvata.
Loe edasi

 
Tõelise naise saladus (kommentaare: 0)
25.08.2009

Ilm oli meeldivalt soe ja päikseline, linnud laulsid, lilled õitsesid. Jalutades mööda linna ma avastasin seda, mis vapustas ja kurvastas mind ning pani mõtlema. Sel päeval ma nägin palju erinevaid naisi: noori ja vanu, sportlikuid ja vormikaid, omapäraseid ning ilusaid. Naised olid väga erinevad, kuid nendes oli üks kurb sarnasus – silmades puudus sära ja elurõõm. Naised olid külmad (mõnedes isegi purskas viha ja väsimus), nende ebameeldiv olek vähendas soovi nendega tutvuda või suhelda, vaatamata sellele, et mõned naised olid tõelised kaunitarid. Sellistena näevad meid ka mehed. Koos minuga oli sel päeval meessoost sõber. Tema pööraski mu tähelepanu naiste silmadele. Jõudes koju ma hakkasin mõtisklema antud paradoksi üle. Peas kerkis palju erinevaid küsimusi: Millest sõltub silmadesära? Kuhu kaob naiste elurõõm? Miks mõnede inimestega tahad võimalikult kaua koos olla, teisi üritad aga vältida? Ma leidsin vastused püstitatud küsimustele ning jagan omapoolse visiooni Sinuga, armas lugeja.

Sära meie silmadesse toob armastus. Armunud inimese silmad alati säravad. Räägitakse, et armunud inimene muutub ilusamaks ja nooremaks. Armunud inimest on lihtne ära tunda just silmade sära järgi. Kui armumine kaob, siis inimese olek muutub tavapäraseks.
Loe edasi

 
Floating’u seitse teooriat (kommentaare: 0)
10.08.2009

Floating-laboratooriumides on juba aastaid uuritud, kuidas floating oma mõjusid saavutab. Põhjaliku teejuhise antud teema kohta on kirjutanud Michael Hutchinson ning järgnevad teooriad ongi võetud tema raamatust „The Book of Floating – Exploring the Private Sea".
· Antigravitatsioon
· Ajulained
· Vasak ajupoolkera/parem ajupoolkera
· Kolm aju
· Neurokemikaalid
· Biotagasiside
· Homöostaas
Loe edasi

 
Armastuse piiramatud võimalused! (kommentaare: 2)
08.08.2009

Minu nimi on Kristina ning ma hea meelega kutsun Sind osa võtma e-kursusest „Armastuse piiramatud võimalused“. Ma soovin jagada Sinuga oma teadmisi ja kogemusi. Elu täis armastust on imeline! Iga hetk muutub kordumatuks ja väärtuslikuks!

Mõned aastat tagasi olin ma teine inimene. Inimesed, kes pole minuga aastaid kohtunud, ei tunne mind ära. Olen muutunud. Muudatuste tee ei ole olnud kergete killast, raske on olnud loobuda sisemistest väärtustest ja eesmärkidest! Olen teinud rohkesti vigu ja eksinud! Hoolimata kõigest, olen õnnelikum kui kunagi varem. Olen tänulik, et olen leidnud oma raja ja saan seda käia! Käidud teekond on olnud suur ja huvitav seiklus!

Nüüd soovin, et ka Sinu elu muutuks huvitavamaks ja säravamaks. On võimatu panna sõnadesse tunnet – kui ühtäkki muutud säravaks lilleks ning kui avaneb süda ja hakkab voolama armastus. Sa kohtud enda hingega ja tunnetad, et tegelikult oled imetore ja kordumatu!
Loe edasi

 
Eestit külastab Saksamaa ökoküla tantraõpetaja Lokiano (kommentaare: 0)
14.07.2009

Lokiano on vaba ning sügava vaimu kehastus, kes on olnud huvitatud keha ja vaimu kokkusulamise tehnikatest aastaid. Elades Saksamaa ühes kurikuulsamas ökokülas Zegg (mille peamiseks eesmärgiks on ühendada seksuaalsus ja vaimsus), on ta omal nahal kogenud armukadeduseta keskkonna loomise võimalikkust. Lokiano ise on kunstnik ja looja mitmel tasandil, ta viljeleb nii kunsti, muusikat kui ka loomulikult elukunsti. Viimastel aastatel on ta olnud „Berliini Tantra Jahres gruppe“ liige, kus katsetatakse ning läbitakse erinevaid kehalisi tantristlikke tehnikaid, mis aitavad inimestel liikuda oma vaimu ja keha süvakihtidesse, et tunnetada ja olla oma kehaga rohkem harmoonias ja kodus.

Lokiano viibib Eestis 16ndast juulist kuni 21. juulini. Selle aja sisse mahub algajate tantrakursus koostöös Crystal Ra Lakshmiga, sedakorda imelises looduslikus Künka talus Pärnumaal ja samuti päev eraklientidega Tallinnas. Tegu on ergodünaamilise tantraga, mis oma olemuselt on just kogemusliku suunaga.
Loe edasi

 
Uudis! Alates juunist on avatud esimene floating-kamber Tallinnas (kommentaare: 2)
16.06.2009

Eesti keeles võiks see tähendada “hõljumist” või “hulpimist”, mida see ka esialgu tundub olevat. Lühidalt: tegu on rahustava vanniga, milles inimene lesib selili 30 protsendise soolveega täidetud kambris. Seal on pime, vaikne ja temperatuur on umbes 35°. Kuna piir õhu ja vee vahel kaob, võib end kõigest täiesti välja lülitada.
Seanss floating-kambris tagab tervislikul viisil väga sügava lõdvestuse. Teadusuurimused toovad välja, et floating’ul puuduvad negatiivsed kõrvalmõjud.
Floating’u kasulikkuse avastas USA doktor John C. Lilly 1954. aastal. Kambris aeglustub ajulainete töö sügava une tasemele, mis tagab rahustava toime. Tänapäeva ühiskonnas suureneb üha enam arusaam, et terviseprobleemidele on tavapärase ravi kõrval ka loomulikumaid ning kõrvalmõjudeta alternatiive. Floating’u mõju kestab ka veel pikka aega pärast raviseanssi. Ühe seansi pikkus on 60 minutit.
Loe edasi

 
Kogemuslik tantra aktiviseerib sinu elu igal tasandil! (kommentaare: 0)
15.06.2009

Eestis on aastaid olnud inimesi, kes on spetsialistid tantras ning ka jaganud seda teiste huvilistega, paraku avalikus vormis on see jagamine jäänud väga teoreetiliseks. Oü New Flow pakub nüüd välja võimalust inimestel ise kogeda tantra põhiolemust kas meie tutvustusõhtutel või siis kursustel, või üks ühele tantramassaazis, mille kõik oleme loonud osalises koostöös Tantraõpetaja Lokianoga Saksamaalt, ökokülast Zegg. Paljud esimesel kursusel osalenud kogesid kuidas seksuaalsus mõjutab otseselt ja kaudselt kõiki meie eluvaldkondi.

Crystal Ra külastas Saksa ökoküla Zeggi (mille üheks eesmärgiks on seksuaalsuse ja spirituaalsuse ühendamine) suvel 2008 ja kohtus seal kohalikuga, Lokianoga, kellega toimus sessioonide vahetus, Crystal Ra energiatöö ja Lokianolt tantra massaaz. Peale seda 1,5 tundi tantra massaazi, ei suutnud Crystal Ra enam käiagi. Kogu keha surises ja oli imelises elusas olemises. Seda kogemust endas hoides ja asja edasi uurides ning katsetades tekkiski soov Lokiano külla kutsuda ja tantra kursus korraldada. Kogu kursus toimis igal tasandil ning avas kõikide osalejate energiad ja kohalolu hoopis uuel moel.

Oü New Flow korraldab tantra kogemuslikke tutvumisõhtuid, mis on avatud nii neile, kes on tantrat juba ise proovinud või meie kursusel või teistel kursustel käinud, kui ka neile, kes mitte midagi tantrast ei tea. Õhtu suunitlus on kogemuslik tantraga tutvumine nii individuaalselt kui ka grupis. Tutvustusõhtuid viivad läbi Crystal Ra Lakshmi ja Taavi Noot, kes arendavad tantrat edasi sel moel, et see sobiks ja lõimuks uute energiatega ning lähenemisega.
Loe edasi

 
Hingata täie rinnaga, lõdvestuda algavasse päeva (kommentaare: 0)
15.06.2009

Tiia Lõoke – Voog Koolitus psühholoog, psühhoterapeut

Elusolendid hingavad. Hingamine tähendab elus olemist. See on ju iseenesest mõistetav! Me hingame kogu aeg, miks peaksime sellele veel eraldi tähelepanu pöörama! hüüavad mõned, kui ütlen et tegelen teadliku hingamisega ja minu juures käivad inimesed hingamas. Vabastava ehk teadliku hingamisega tegelevaid ja praktiseerivaid inimesi on saamas üha rohkem. See võimas enesearengu meetod on võitmas Eestis üha suuremat populaarsust. Miks?
Sügavamalt hingates kohtume oma varjatud ressursidega - oma sisemise jõu allikaga ja selle voolamist tõkestavate kehapingete ja mõtetega. Miskipärast polegi see nii lihtne kui tundub - hingata lõdvestunult ja mõnusalt, täie rinnaga. See on algul ehk sama „raske“ nagu ennastunustavas õnnejoobes täiest südamest naeru lagistamine.
Enesearengu kursus soojas vees hingates: KEHA – HINGE KODU
26-28.juunil, 17-19.juulil või 21-23.augustil Algallika keskuses, mere ääres, Matsalu rahvuspargis.
Vt. täpsemalt http://www.algallika.ee/?c=kursuse_sisu&l=et
Loe edasi

 
Kõnniroboti kasutamise võimalusest ja vajadusest Tallinna lastehaiglas (kommentaare: 0)
28.05.2009

Valentin Sander
neuroloogia ja taastusravi osakonna juhataja

Kõnnirobot on kõrgtehnoloogiline seade, mille eesmärgiks on erinevate alajäsemete halvatussündroomide ravi.
· Seadme ravitoime baseerub kahel komponendil
1. Kujundada välja kõndimise automatism, mis kujuneb spinaalsete reflekside tasemel
2. Kasutada ära aju plastilisus, kujundamaks ajus õige käitumismustri peegeldus, kuna arenevas ajus ei ole seoses motoorikahäirega olemas ettekujutust õige liigutuse sooritamiseks.
· Raviefekt põhineb kahel efektil
1. Programmeerimine võimaldab liigutuse suurt täpsust, mida ei ole võimalik saavutada inimtegevusega
2. Suurt korduste arvu, mis on eelduseks tulemuslikule õppimisele ja ka vastavate reflekside (automatismi) kujundamisele, mida on tavalise inimtööga võimatu saavutada.
Loe edasi

 
Astmast vabaks hingamisega - Buteyko hingamisteraapia (kommentaare: 0)
12.05.2009

Buteyko hingamisteraapia arendas välja vene arst prof. Konstantin Buteyko 1950ndatel aastatel, kes leidis, et üks peamistest astmat põhjustavatest teguritest on ülehingamine – hüperventilatsioon, kus hingatakse rohkem kui ainevahetuseks vaja. Seejuures kaotab organism liiga palju süsihappegaasi. Süsihappegaasi teatud taseme säilitamine organismis on eluliselt vajalik. Prof. Buteyko leidis, et astma on tegelikult organismi kaitsereaktsioon püüdmaks säilitada seda taset.

Buteyko hingamisteraapiaga ravitakse kroonilist nohu, bronhiiti, norskamist, südame-veresoonkonna haigusi, ärevushäired aga eelkõige on saavutatud erakordseid tulemusi just astmaravis. Läbi on viidud erinevate haiglate juures 6 hästi dokumenteeritud kliinilist ravikatset ja tulemused on olnud ühtlaselt ülihead: 3 kuu möödudes vähenes bronhodilaatorite kasutamine 90% (kontrollgrupil – 14%), steroidide kasutamine 50% (kontrollgrupil – 0%) ja sümptomite vähenemine ca 70% (kontrollgrupil -14%). Elukvaliteet st. füüsiline ja sotsiaalne aktiivsus, meeleolu, tulevikuvõimaluste hindamine tõusis üle 50% (kontrollgrupil langes ca 24%)

Prof. K.Buteyko leidis, et mitte ainult astmaatikud ei hinga üleliia vaid enamus inimesi hingab rohkem kui tarvis ja nimetas seda „varjatud ülehingamiseks” ja selle sümptomid on järgmised:
· puhkeseisundis hingatakse läbi suu
· hingamine on kuuldav
· pidev haigutamine
Loe edasi

 
Vabastav hingamine – otsetee iseendani. (kommentaare: 0)
17.04.2009

Tiia Lõoke www.voog.ee

Vabastava hingamine on võimas isiksuse arengu meetod, mille eesmärgiks on tervendada oma elu ja sünniga seotud traumasid, piiravaid või vastuolulisi alateadlikke uskumusi, millega me takistame end oma elus edasi minemast. Vabastav hingamine aitab vabaneda igapäevasest stressist ning õpetab tundma rõõmu oma elust ja suhetest. Lõdvestunud ja ühendatud hingamisega äratatakse oma eluenergia ja vabastatakse oma keha ja meele pinged. Vabastav hingamine on teraapiline hingamistehnika, mis kasutab pausideta katkematut hingamist, lõdvestust ja tähelepanu. Pärast hingamisseanssi tuntakse end sageli ümbersündinuna.
Sügav, katkestuseta hingamine aitab meil kontakti saavutada oma sügavaima olemusega. Selle osaga iseendast, mis on elu jooksul kapseldunud meie kehasse ja alateadvusse: allasurutud viha, kurbus, pettumus, väljendamata jäänud tunded ja mõtted. Vabastav hingamine aitab meil äratada ka oma loomupärase õnnetunde ja meelerahu. Mõiste rebirthing viitab sünnile ja taassünnile. Algselt oligi meetodi põhieesmärgiks tervendada sünnikogemusega kaasnevat sünnistressi ja -traumat.
Eriti hea lõdvestuse ja sügavalt rahuldustpakkuva kontakti iseendaga annab soojas vees hingamine. Kui vabastav hingamine Indiast Ameerikasse jõudis hingatigi algselt soojas vees.
Vabastav hingamine soojas kehatemperatuuriga (37-39C) vees – tekitab loomulikku lähedustunnet elu ja enda erinevate osadega, aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mida tegime sündides - hetkel kui vahetasime keskkonda ja olime väga avatud uuele - iseseisvalt hingavale kehale.
Loe edasi

 
Auratransformaatorite kursused Eestis (kommentaare: 0)
14.01.2009

Selleks, et saada Auratransformaatoriks™, peab sul olema võime töötada energiatega kõrgemal tasandil iseenda süsteemis. See võime kultiveeritakse ja seda austatakse erilisel moel auratransformaatorite kursuse ajal. Auratransformatsiooni kursus vajab sinu täielikku füüsilist ja vaimset tähelepanu ja kui töötatakse auratransformatsiooni energiaga, siis see peaks olema tuntav ka sinu enese kehas ja meeles. See ei põhine paljude raamatute lugemisele, isegi kui mõningane lugemus ja ettevalmistus on nõutud, et maksimaliseerida kursuse tulemust. Auratransformatsiooni kursus ei ole võrreldav teiste pikkade vaimsete koolitustega, mis sageli nõuavad, et kaevuksid sügavuti oma minevikku ja sellega seotud emotsioonidesse korduvalt selleks, et endas tasakaalu saavutada. Nõudeks on, et sa oled iseendaga tasakaalus enne, kui kursusele tuled. Peamine fookus grupp auratransformaatorite kursustele on terapeudid ja konsultandid, kes soovivad täiustada oma võimeid, selleks, et assisteerida oma kliente sellega, et aitavad neil uuendada ja sünkroniseerida oma klientide energiaväljasid võimega ühendada ja integreerida nende meel/keha/vaim meie aja kiiresti muutuvate energiatega väga praktilisel moel.
Loe edasi

 
Heliteraapia - helimassaaž (kommentaare: 0)
11.01.2009

Helid on üks võimsamaid ravivahendeid ning nende ravivat ja korrastatavat mõju tasakaalu saavutamiseks on kasutatud läbi aegade. Usk helide tervendavasse jõusse on olnud tihedalt seotud arusaamadega haigusest ja tervenemisest. Haiguste ja tervise tagamaade selgemaks saamisel on heliteraapia peamiseks rõhuasetuseks saanud haiguste ennetamine ja tervise edendamine.

HELID + TAHE = TERVENEMINE
Helid ümbritsevad meid igalpool ja mõjutavad olenemata meie tahtest, nii harmoniseerivalt kui ka hävitavalt (näiteks riidlemine ja enamus TV-st tulevaid helisid). Algelementidest on heli seotud eetriga, eeter omakorda loob ruumi. Seega muudab heli ruumi omadusi meis ja meie ümber. Kui kasutada täpselt välja toonitud kõlasid ehk võnkesagedust ja helidele lisada inimese tahe ehk energia, siis toimub tervenemine lihtsalt ja kergelt. Heli loob resonantsi inimorganismiga, tasakaalustades ja puhastades rakke ning rahustades tundeid ja mõtteid. Varasemalt kehasse blokeerunud emotsioonid vallanduvad ning vabanenud energia loob sisemise rahu. Tasakaalustunud seisundis on inimorganism võimeline ennast ise ravima, taastuvad nii keha kui hing.
Loe edasi

 
Päike – elu allikas (kommentaare: 4)
24.11.2008

Elu Maal ei ole võimalik ilma päikesevalguse ja –soojuseta, mis on selle põhitingimusteks. Inimene on looduse lahutamatuks osaks ning meie organism eksisteerib paljuski tänu Päikesele – temalt saame me elujõu ja energia.Ilmselt on paljud teist märganud, et isegi meie lühikese ja külmavõitu Balti suve jooksul tunneme me end paremini kui hallil sügis-talvisel perioodil. Sellist mõju organismile avaldavad pikemad suvepäevad ja lühemad pimeduse tunnid. Me oleme reipamad, enesekindlamad ning nii vaimsete kui füüsiliste võimete tipul. Sügisel ja talvel on aga kõik hoopiski vastupidi: meie töövõime kahaneb, me väsime kiiremini, tunneme tihtipeale põhjuseta masendust ja ükskõiksust ning mõndadel meist tekib isegi depressioon. Ning kõik see – päikesevalguse vajakajäämise tõttu. Sarnaseid aastaajaga seotud tujumuutusi kohtab muidugi pea kõikide maaimariikide elanike seas, kuid põhjarahvastel on see nähtus eriti silmapaistev, kuna talv on meil pikk ja vastik ning lühike suvi annab tihtipeale soovida parimat. Viimaste uurimuste kohaselt, on 20%-l põhjamaade elanikest esinenud talvemasendust, kuid pole midagi imestada, arvestades, et Eestis on aastas keskmiselt vaid 50 päikeselist päeva.
Loe edasi

 
Teraapiline päiksevalgus igasse tuppa! Inimestele, kes armastavad päikest. (kommentaare: 6)
18.09.2008

Alanud on 8 kuud kestev pime sügis-talve-kevadperiood ja õige aeg relvastuda valgusteraapia lampidega kaamosmasenduse vastu võitlemiseks. Teadlased, kes töötasid 12 aastat, on leiutanud uue imelambi, tavalisse E27 standardsoklisse keeratava lambipirni, mis annab suurel hulgal tasakaalustatud nähtavat valget valgust lainepikkusel 400-700nm ehk maakeeli suvist päiksepaistelist valgust. Tegemist ei ole kliima soojenemist soodustavate, energiat õgivate hõõglampidega, vaid säästulampidega, nt. 26W spiraallamp annab 120W hõõglambi võimsuse ning 1300 luumenilise valgustugevuse. LifeLite täisspekterlambid süttivad kohe, ei särise-surise, värele ega vilgu.

Veel hämmastavam on, et spiraallampi on peidetud väike, tervislikku puhast õhku genereeriv ionisaator. Negatiivsed ioonid ehk rõõmsad ioonid kiirendavad serotoniini ehk hea tuju hormooni oksüdeerumist, parandavad keskendumisvõimet, produktiivsust ja kiirendavad rakkude ainevahetust, eemaldavad õhust kroonilist allergiat, astmat ja bronhiiti põhjustavad bakterid jne.

Seega, kõik, kes peavad olema produktiivsemad, energilisemad, särtsakamad ja tervemad, vahetage kehvad päevavalguslambid, säästulambid ja kollased hõõglambid täisspektervalgustuse vastu!

Ionisaatoriga täisspekterlampi ei pea minema ostma Soome, Saksamaale või Ameerika Ühendriikidesse, need on müügil Kotka Helaariumis, Kotka 12 ja www.valgusravi.ee e-poes.
Loe edasi

 
ContinuumMovement Workshop Kylliki Neumanniga (USA) (kommentaare: 0)
19.08.2008

Süda – poeedid on aastatuhandeid ülistanud teda kui julguse, armastuse, loovuse ja arukuse; usu, intuitsiooni, andestamise ning tänulikkuse allikat. Südant on peetud vahendajaks hinge ja mõistuse, hinge ja keha vahel...

„Ma pean end südamega kuulama”
on ContinuumMovement Workshop Kylliki Neumanniga (USA)

Lühidalt võib Continuumi pidada tervenduslikuks liikumiseks, mida saadab helide tekitamine läbi hingamise. Hääl, hingamine ja tähelepanu ergastamine, loovad sügavama kontakti sisetunnetusega, viies kooskõlla südame- ja ajurütmid.
Kui inimese südame- ja ajurütmid on kooskõlas, väljendub see rõõmsas heaolutundes.
Kursus on suureks abimeheks nendele, kel on terviseprobleem südame- veresoonkonna või hingamissüsteemiga. Nt. astma algstaadiumis, verevarustushäired, kõrge- või hüplev vererõhk, kergemakujulised südame rütmihäired vms.
Samuti on kursus täienduseks kõigi holistiliste- ja psühhoteraapiate juures, aidates alateadvusel otseselt läbi keha kõnelda.
Loe edasi

 
Ayurveda - teadus elust (kommentaare: 0)
26.03.2008

Väljend Ayurveda on kombinatsioon kahest sõnast AAYUS ja VEDA. (sõnu ühendades asendub `S`sõna AAYUS lõpus tähega `R`, mis tuleneb Sanskristi keele grammatikast).

AAYUS tähendab elu ja VEDA tähendab teaduslikke teadmisi. Nii tähendab termin Aayurveda – ELU TEADUST. Sarnasus on terminiga `bioloogia`, kuid reaalses praktikas väljendab ta inimliku meditsiini süsteemi.

Sanskristikeelne tüvi AAYUS on ingl. keeles sama, mis IN (ETI) = to go e. minema/liikuma. Siin väljendub elu dünaamiline loomus.

Sanskristikeelne tüvi VEDA on VID= to know, to get e. teadma/omandama. Tänapäeval mõistetakse seda teaduse sünonüümina.
Loe edasi

 
Tervis tarviline vara, hoia hoolega (eesti vanasõna) (kommentaare: 1)
08.10.2007

Mis on haigused ja kuidas need arenevad? Allpool sellest veidi lihtsustatud ja üldistatud ülevaade.
Kõikide vaevuste ja haiguste põhjuseks on millegi liig või puudujääk. Viimasel ajal on kõige olulisemaks emotsionaalne stress, eelkõige rahulolematus kas lähisuhetes või tööl. Viimastel aastatel on palju muutunud meie toit: erinevad lisandid, sh. kasvuhormoonid, antibiootikumid, herbitsiidid, pestitsiidid, konservandid, värvi- ja lõhnaained on viinud selleni, et toit ei ole enam naturaalne, vaid sisaldab mitmeid kehavõõraid aineid. Samal ajal mingeid aineid ja keemilisi elemente, näiteks miroelemente ja vitamiine ei ole piisavalt või on sellisel kujul, et organism ei suuda neid omastada. Midagi võib olla toidus liiga palju, näit suhkrut, rasva.
Häireid põhjustavad tegurid on ka mitmesugused keemilised ained, sh. olmekeemia, valgus, müra, kiirgus, temperatuur jne.
Kui midagi on liiga palju või vähe, siis organism reageerib sellele. Et muutustest organismi talitluses paremini aru saada, võib need jagada staadiumiteks:
Energeetiline. Kõigepealt tekivad muutused rakkude energeetikas, see kas langeb (loidus, väsimus, uimasus .. kuni kurnatuseni) või vastupidi, tõuseb (pinged, põletikud, spasmid.... lõpuks krambid). Algul on kaebused ebamäärased, tavaliselt tujutus, „ei taha enam midagi...“, väsimus, ärritavus, isutus või vastupidi, ülesöömine, unehäired jne.
Loe edasi

 
Tai massaaž ehk Nuad Bo-rarn: meelerahu, sügava lõdvestuse ja loovuse allikas (kommentaare: 3)
13.09.2007

Nuad Bo-rarn ehk tai kõnekeeles lihtsalt nuad on nii keha kui ka vaimu harmoniseeriv protseduur, omalaadne tervendava puudutuse kunst, mis keskendub inimese eluenergia virgutamisele ning taastab organismi võime end ise tervendada. Tai massaaž koosneb massaaživõtetest, joogalaadsetest venitusharjutustest, teadvustatud hingamisest ja meditatsioonist.
See soliidselt pika ajalooga meetod kohaneb paindlikult huvilise füüsiliste eelduste ja vaimsete vajadustega, tegevusala ja isiklike ootustega. Pakub seejuures suure valiku sisemise ümberkujunemise lihtsaid ja loomulikke võimalusi.
Tai massaaž aitab:
· vabaneda stressist: füüsilistest ja vaimsetest pingetest
· arendada kehataju läbi sügava lõdvestuse ja liikumise
· parandada rühti
· avastada keha, mõtlemise ja emotsioonide seoseid
· taasõppida äratundma enda tegelikke soove ja vajadusi
Loe edasi

 
Olen homme parem! (kommentaare: 0)
05.10.2006

Tihti on suurem jagu meie mõtteid negatiivse maiguga. Mõtleme ja räägime kehvast tervisest, halbadest suhetest laste ja abikaasaga, rahanappusest, tööprobleemidest!
"Mul on stress", "ta ajab mind hulluks", "ta paneb mu pea valutama", "ta ajab mul südame täis" - kas tuleb tuttav ette?

Ja mida te õhtul teete? Voodisse heites keerlevad mõtted tegemata tööde ja maksmata arvete ümber. Silme ette kerkivad pildid probleemidest tööl ja kodus. Tulemuseks pole muud, kui et murekoorem ja stress aina kasvab ja kasvab - sest negatiivne mõtlemine toidab negatiivset mõtlemist.

Meie aju on nagu kompuuter, mis kõik selle salvestab. Paraku pole "kompuutril" huumorimeelt. Ta ei ole võimeline kriitiliselt otsustama, kas kõik on tõesti halb või kipume liialdama. Nii võivad halvamaigulised mõtted, mälupildid ja kõnekujundid meie hea tervise juures oleva keha pikapeale haigeks programmeerida.
Mida siis oma negatiivsete mõtetega peale hakata?
"Kõigepealt tuleb hakata tunnetama - tabama, mida mõtled," soovitab Milda Maria Trinskyte..
Loe edasi

 
Edukatiivse e. haridusliku kinesioloogia kursus (kommentaare: 2)
26.09.2006

Kursus toimub Eestis esmakordselt. Õpetaja on Wiebke Feddersen Saksamaalt. Otsetõlge Malle Rausilt.
Autor on Hollandi kinesioloog Coby Schasfoort-Spanbroek.
Järgnev on tsitaat raamatust, mis on õppematerjaliks kursusest osavõtjatele.
"Sõnapimedaks nimetatakse lapsi või täiskasvanuid, kellel on koolis raskusi õppimisega, täpsemalt lugemisega ja kirjutamisega. Sedasama nähtust iseloomustatakse sõnaga düsleksia (vaeglugemine). Kinesioloogia toob välja, et suutmatus õppida lugemist ja kirjutamist on vaid jäämäe tipp. Jäämäe veealune osa kujutab endast lapse või täiskasvanu pidevat külmatunnet. Nad seisavad sõna otseses mõttes külma käes, sest "targad" ei mõista neid.
Tegelikult võitlevad nad palju arvukamate nähtustega, kui ainult oskamatusega kirjutada ja lugeda...
Loe edasi

 
Kuidas aitab kinesioloog? (kommentaare: 1)
04.04.2006

Mis puhul on oluline pöörduda abi saamiseks kinesioloogi poole?
Igasuguse stressi puhul, mis väljendub väsimuses, sisepingetes, suutmatuses saavutada oma eesmärke. Kui peas keerlevad mõtted, et probleemi lahendamine pole võimalik. Füüsiliste valude puhul, kus uuringud pole kindlaks teinud ühtegi põletikulist protsessi ega organi haigust. Lihasetesti abil on võimalik selgitada inimese enda alateadvuse hoiakuid ja põhjusi, miks üks või teine olukord ei lahene. Toon kaks näidet oma tööpraktikast.

Minu seansile tuli kepi najal vaevaliselt komberdades 72-aastane naine. Põlved valutasid ja käimine nõudis suurt pingutust. Poole aasta eest oli ta matnud oma abikaasa. Testisin lihasetesti abil valu põhjusena hirmu tuleviku ees, ehkki vanaproua väitis, et mingeid hirme tal ei ole. Peale hirmu tasakaalustamist suutis naine ilma vaevata kõndida. Pidin talle ukselt järele hõikama, et ta oma kepi kaasa võtaks.
Loe edasi

 
Kuidas valida teraapiat ja terapeuti? (kommentaare: 0)
04.04.2006

Tahate minna massaaži või mõnda treeningusse aga ei tea, kuhu, kelle juurde ja kas see üldse sobibki teile? Loodetavasti aitavad järgnevad nõuanded valikut lihtsustada.

Konsulteerige arstiga. Kui teil on tõsine terviseprobleem või olete taastumas raskest tervisehädast, siis on soovitatav enne mistahes massaaži või teraapiat konsulteerida oma raviarstiga, et selgitada, kas vastava teraapia suhtes ei ole vastunäidustusi. Näiteks nõelravi ei ole soovitatav halvaloomuliste kasvajate puhul ning võib hoopis kurbi tagajärgi tuua, samuti peale teatud operatsioone tuleb massažiga oodata, seda kõike oskab ütelda teie arst.

Peale aktiivset ravi saadetakse inimene tavaliselt koju ning kellegi mure ei ole, kuidas ta seal endaga hakkama saab, soovitatakse vaid ravimeid. Samas on väga palju, mida igaüks ise saab teha oma füüsilise ja vaimse tervise taastamisel. Loodusravi meetodid on inimese loomulikku paranemisvõimet soodustavad ning enamsti sobivad tervise taastamiseks.
Loe edasi

 
Soovitused teraapiasse minejale (kommentaare: 0)
04.04.2006

Mida peaks teadma enne teraapiat või treeningut? Kunagi ärge minge teraapiasse, kui olete tarvitanud alkoholi või olete narkootiliste ainete mõju all. Rääkige alati terapeudile, millised on teie terviseprobleemid, ärge jätke rääkimata asju, mis teie meelest on tähtsusetud, kuid tegelikult võivad olla väga olulised. Rääkige, millist ravi te veel parajasti saate, ka seda kui võtate antidepressante. Teavitage terapeuti kui teil on kunstlikke või siirdatud organeid, teatud juhtudel ei tohi teraapiat teha.

Enne massaaži minekut käige dušši all (kasvõi eelmisel õhtul kuna vahetult enne ei pruugi see võimalik olla). Massöör ei pea teie kehalt koos massaažiõliga kogu töönädala mustust maha rullima. Enne massaaži ei ole soovitav oma keha ise kreemitada, sest kui massöör kasutab massaažiõli, siis ei pruugi see sobida kokku teie kehahooldustootega. Kui teate endal olevat allergiaid mõnede õlide-aroomõlide vastu, siis mainige seda ka terapeudile.
Loe edasi

 
Miks selline portaal? (kommentaare: 1)
18.03.2006

Igaühel läheb vahel tervis käest ära. Olgu see siis füüsiline, vaimne või hingeline. Mõnel nooremana, mõnel vanemana, ühel juhtub see äkki mingi trauma või õnnetuse tagajärjel, teisele hiilib aegamööda ligi. Aga ükskord on ta käes. Haigus.
On imetore, et on olemas tänapäevane meditsiin, suurepärased arstid, kes aitavad, kui lõhkeb pimesool või valutab hammas, kes lapivad kokku luud-kondid ja annavad rohtu, kui valu vaevab või meel on must. Vahel ei olegi muud vaja, inimene saab terveks ja jätkab oma elu justnagu poleks midagi juhtunud.
Tihti aga nii ei lähe, vaev on kallal edasi, kuigi kondid on ju kokku lapitud ja ravimid hoolsalt ära söödud. Küll on hea, kui meelde tuleb ema soovitus, kuidas tervist paremaks saada või sõber hea nõuandja. Mõnikord ei ole see võimalik: inimest, kes oskaks nõu anda, lihtsalt ei ole, või on mure selline, millest ei julgegi tuttavale rääkida või siis kodused meetodid ei ole piisavad. Ja elu ei ole enam mõnus, töö ei lähe, suhelda ei taha, naeratust ei tule enam näole - kole on olla. Mis kõige hullem: abi otsida ei oskagi enam kusagilt.
Ühel päeval hakkab asi lõpuks hargnema...
Loe edasi

 


Tagasi
 
 
E-mail:
Parool:
 Automaatne sisselogimine *
Registreeru
Unustasid salasõna?
* Automaatset sisselogimist kasuta vaid isiklikust arvutist!
Tervisetoojad
Teraapiad
Erinevad võimalused
Toitumine
Inimkatsed
Uudised
 
Uuemad artiklid
Igal neljapäeva õhtul kl 18.00 – 21.00 enesearengu ja hingamistöö praktikaõhtu Tallinnas
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (TLHA)
Lähedusest sõltuv ja hoiduv sõltuvussuhte haardes
 
  Tark Plastiliin  
  www.bioresonantsteraapia.ee  
  www.kliinik.ee  
  www.cancer.ee  
 
 
www.pilgrimbooks.ee
 
 
www.inimene.ee
 
 
www.aiandus.ee
 
 
www.kodukauniks.ee
 
 
www.lektoorium.ee
 
 
www.eesnaare.ee
 
 
www.mees.eu
 
 
www.kalor.ee
 
 
Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused    
0.036425