Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused        
Access Conciousness® Bars ja Kehatehnikad
Akupunktuuri- ja meridiaaniteraapia
Aura ja tšakrafotod
AuraTransformatsioon
Kristallenergiasse üleviimine
Ayurveda
Bioresonantsteraapia
Buteyko hingamisteraapia
DermaLife SPA tervisekapsel
EMF Tasakaalustamise Tehnika - kiirenenud areng armastuse energias
Feng Shui
Floating e. hõljumine
Geobioloogia
Heliteraapia
Holistiline regressiooniteraapia
Holotroopne hingamine
Homöopaatia
Hüpnoteraapia
Iluteenused
Intiimlihaste treening
Jooga
Hatha jooga
Kundalini jooga
Naerujooga
Radza-Buddhi jooga
Šivananda jooga
Kaaniravi e. hirudoteraapia
Kinesioloogia
Kinesioloogiline teipimine
Kirliani diagnostika
Kiropraktika
Koolitus
Kristalli- ja kiviteraapia
Kromoteraapia e. värviteraapia
Kõrvaküünlad
Loomulik Tervisemudel
Maagiline Matrix
Marmateraapia e. Marma-vid
Massaaž
Aroomteraapia
Ayurveda massaaž
India Champi pea- ja näomassaaž
Jooga-massaaž
Klassikaline massaaž
Kupu- ehk vaakummassaaž
Lomi Lomi massaaž
Lümfimassaaž
Masinmassaaž
Meemassaaž
Pindasweda massaaž
Rasedate massaaž
Shiatsu e. Jaapani massaaž
Shindo - Jaapani massaaž
Spordimassaaž
Tai massaaž
Tselluliidimassaaž
Tšakra kivimassaaž
Tui-Na e. Hiina massaaž
Vana-Eesti massaaž ehk soonetasumine
Vistseraalne massaaž ehk siseelundite massaaž
Meditatsioon
Metameditsiin
Mõtteteraapia
Nõustamine
Osteopaatia
Paastu- ja dieetravi
Perekonstellatsioonid
Pilates
Psühholoogiline nõustamine
Gestaltteraapia
NLP - NeuroLingvistiline Programmeerimine
Psühhoteraapia
PSYCH-K
Püsimajäänud reflekside hindamine
ReaalsusLoome
Refleksoloogia e. tsooniteraapia
Reiki
Reisid
Ruumide rent
Rännak - The Journey
Saun - saunateraapia
Silva meetod
Soolakamber
Taasühendav tervendamine
Tantsuteraapia
Teeta tervendamine
TFT ehk mõtteväljaravi ehk koputamine
Tiibeti traditsiooniline meditsiin
Toitumisalane nõustamine
Toitumisteraapia
TRE - Trauma ja stressi vabastamise harjutused
Tulevikuteraapia
Vabastav hingamine
Valgusravi
Veeteraapia
Vesiravi
Vibroakustiline teraapia
Loe tutvustusi
Uued
 
E-poed
Looduslik- ja naturaalkosmeetika
Personaalselt valmistatavad nahahooldustooted
Raamatud
Teraapiavahendid
Tervis loodusest
Tervise- ja ökopoed
Toidulisandid
Loe tutvustusi
Uued
   
Koolitused ja kursused
Seminarid ja praktikad
Pidevalt toimuvad
Messid ja konverentsid
Laagrid
Tervise- ja vaimsed reisid
 
Tutvustus
Kontakt
Hinnakiri
Info avaldamise tingimused
 
 
Artiklid / Teraapiad   saada sõbrale     prindi   
Mis on sinu nõrgad kohad?
16.10.2015

 

Kõik minu tulevased haigused on nüüd ette ära võidetud, usub Janika Vaikjärv pärast L.I.F.E. bioresonantsteraapiaseanssi. Siin jagab ta oma kogemust.

 

Vereanalüüs ilma verd võtmata, maouuring ilma sondita, organite seisundi hindamine ilma organit puudutamata, emotsionaalse seisundi kindlakstegemine ilma ühtegi küsimust esitamata – seda ja veel palju enamat võimaldab tänapäevane bioresonantsi põhimõttel töötav tehnika. „Pole ju sugugi paha tutvustus,“ mõtlesin pärast reklaami lugemist ja panin end seansile kirja. Isegi mitte niivõrd sellepärast, et mul miskit väga viga oleks – pigem ikka uudishimust.

 

Energiaväli kõneleb rohkem kui füüsiline keha

Kõik me teame, et inimesel on peale füüsilise keha ka silmale nähtamatu energeetiline keha ehk energiaväli, mis sisaldab tohutut hulka infot. Meie energiaväljas kajastuvad meie hetkemõtted ja -tunded, aga ka minevik ja pärandid, selles peegelduvad meie harmoonia ja tasakaaluseisund, probleemid ja stressipiirkonnad. Just viimasega L. I. F. E. bioresonantsteraapia tegelebki. Nimelt loeb seade infot, mis aitab määrata meie energiaväljas olevad stressipiirkonnad.

 

Mind võtab vastu naerusuine terapeut Ülle Toomeoja, kes on viimased 12 aastat elanud Ameerikas.

Kui ma miskit hetkel kurdan, siis päikeseenergia puuduse ja väsimuse üle. Kuid mul on juba lennukipilet taskus ja hetkel lasen vaid oma energiavälja lugeda ega kurda terapeudile midagi.

 

Alustuseks suunatakse mind ruumi, kus asub energiavälja pildistamise seade nimega P.I.P. Särk seljast, kõht paljaks ning mu energiaväljaga pilt ilmub arvutiekraanile – päris ilus ja värviline. Ülle seletab midagi mu kõri, kopsude ja neerude piirkonna kohta. Ekraanilt näen, et need piirkonnad on mu kehal kaetud eredama lillaga kui ülejäänud. Järelikult on seal mingi probleem ja sellega tuleks edasi tegeleda.

 

Veidi hiljem suunatakse mind mugavalt tugitooli istuma. Mu käte, jalgade ja pea ümber kinnitatakse arvutiga ühendatud kummiribad. Ülle selgitab, millised on minu nõrgad kohad, lubades need tasakaalustada ja blokeeringutest vabastada. Ootan põnevusega, mis minus muutuma hakkab.

 

Esimene nõrk koht on kõri. Äkki kilpnääre, lasin ju seda ka kunagi kontrollida, kuid alati on ju nii, et kui keha endast märku ei anna, siis ei ole vaja ise seda piirkonda sorkida, arutlen omaette. Teine nõrk koht on kopsud. Kuna mul on köha ja hetkel on Eestis viiruste laine, siis võib seda häda seostada viirustega. Ka olen ma kunagi kopsupõletikku põdenud ja sellestki võib mingi jälg alles olla. Aga et ka neerud on mu nõrk koht, tuleb üllatusena. Vaikse surinaga jookseb energiaimpulsside voog mulle kehasse. Ma ei näe, mida Ülle ekraanil vaatab ja teeb, kuid jutt on usutav ja enesetunne hea. Selgub, et aktiveerimist vajab ka mu soolestik. Saan juhised, milliseid ensüüme peaksin sööma ja millist teed jooma.

 

Ülle selgitab, et meie probleemid ja haigused kajastuvad meie väljas disharmoonia või blokeeringuna juba ammu enne haigussümptomite ilmnemist. Seega on mu tulevikuhädad, mida ma täna veel ei tea, loodetavasti ette võidetud. Vähemalt ma usun nii.

 

Tšakrate aktiveerimine

Kõige huvitavam tundub mulle aga tšakrate lugemine ja nõrkadele kohtadele impulsi andmine ehk tasakaalustamine. Selgub, et minu südametšakra on kinni ja meeletu kurbus istub mu sees. Seda tšakrat tasakaalustas Ülle tugevasti. Lisaks loeb tark aparaat välja, et mul on probleeme inimeste usaldamisega. Eks see ole tõsi, sest kui oled ettevõtja ja sul on õlgadel iga päev suur koorem, on ju vaja selles keerulises maailmas toime tulla. Kogu protsess on meeldiv ja rahulik.

 

Ülle teeb märkmeid paberile, mille ma ka hiljem endaga kaasa saan. Paberile on märgitud minu energiaväljas olevad kohad, millele ta n-ö punkte andis. Lühidalt, see aparaat luges mind peast varvasteni läbi ja niipea kui leidis mõne koha, mis tavapärasest erines, sai seda piirkonda tasakaalustatud ning energeetilistest blokeeringutest vabastatud.

 

Võiks öelda, et L. I. F. E. seade töötab nagu selgeltnägija, kes ei näe mitte üksnes inimese infovälja, vaid oskab sõnastada ka emotsionaalseid probleeme, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid. Oskab välja lugeda infot sellegi kohta, millises keskkonnas sa elad, kas su välja on mõjutanud mürgised metallid või on su ümber elektromagnetilised seadmed, mis sind nõrgestavad.

 

Igatahes viskasin ma pärast seda seanssi oma magamistoast välja kõik elektroonsed vidinad ja kohe tuli parem uni. Ma ei tea miks, aga keerasin ümber ka voodi. Lihtsalt tundsin, et pean seda tegema.

 

Kuna ma ei teadnud varem, mis mu sisemuses toimub, siis ei oska ma seda ka nüüd, nädalaid hiljem, hinnata. Aga usun, et teraapiaprotseduurid aitasid ja eks usk ongi kõige olulisem. Konkreetne muutus on see, et kui ma varem tundsin kõris aeg-ajalt poomistunnet, siis see on küll hetkel kadunud. Ning lõpetuseks – lahkusin poolteist tundi kestnud seansilt teadmisega, et L.I.F.E. seade leidis disharmoonilised kohad mu infoväljas üles ja mu negatiivse stressi piirkonnad viidi jälle tasakaalu.

 

 

MIS on L.I.F.E.?

L. I. F. E.- seade tuvastab kehas pinged ja stressikolded elektromagnetilisel tasandil. Seade töötab peenenergeetiliste vibratsioonidega, hõlmates nii iidset Hiina kehameridiaanide süsteemi kui ka uusi teadmisi kvantfüüsikast kehavälja kohta. Kehas ringleb energiavoog, mis ühendab omavahel igat rakku, elundit, mõtet ja tunnet. Organism ja selle protsessid on nagu suur kommunikatsioonisüsteem, kus kõik on omavahel seotud ja vastastikku mõjutatav. L. I. F. E.seade tuvastab blokeeringud selles energiavoos ning saadab kehale vajalikke elektromagnetilisi signaale, et neutraliseerida stressikolded ja taastada tasakaal. Kuigi L. I. F. E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia arstiabi, sest seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

 

Ülle Toomeoja on elanud viimased 12 aastat Ameerikas. Esialgu keemiku haridusega naine tegutseb nüüd koolitatud biotagasisideterapeudina nii Kanadas kui ka Ameerikas ning kasutab oma töös L. I. F. E. seadet. Kanadas on bioresonantsi meetod klientidele iseäranis kättesaadav teraapiavorm, sest kohalik tervisekindlustus hüvitab seansid. Ülle on selle meetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste tervisehädade puhul. Tema klientide hulgas on arste, sotsiaaltöötajaid ning äri- ja kontoriinimesi. Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liiga traumeeriv.

 

Oma seanssidel konsulteerib Ülle kliente ka toitumise teemadel. Ta on veendunud elusa toidu propageerija – vähemalt 70% meie söögist peaks moodustama toortoit.

 

Huvi korral loe lisaks: www.bioresonantsteraapia.ee
Värskemad kommentaarid sellele artiklile:
Leili Lõugas (registreerimata külastaja), e-mail: leilil04@gmail.com (23.04.2016 11:27)
Väga huvitav tahaksin ka ilmselt sellist uuringut


Loe kõiki kommentaare (1)

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah
 


Tagasi
 
 
E-mail:
Parool:
 Automaatne sisselogimine *
Registreeru
Unustasid salasõna?
* Automaatset sisselogimist kasuta vaid isiklikust arvutist!
Tervisetoojad
Teraapiad
Erinevad võimalused
Toitumine
Inimkatsed
Uudised
 
Uuemad artiklid
Igal neljapäeva õhtul kl 18.00 – 21.00 enesearengu ja hingamistöö praktikaõhtu Tallinnas
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (TLHA)
Lähedusest sõltuv ja hoiduv sõltuvussuhte haardes
 
  Tark Plastiliin  
  www.bioresonantsteraapia.ee  
  www.kliinik.ee  
  www.cancer.ee  
 
 
www.pilgrimbooks.ee
 
 
www.inimene.ee
 
 
www.aiandus.ee
 
 
www.kodukauniks.ee
 
 
www.lektoorium.ee
 
 
www.eesnaare.ee
 
 
www.mees.eu
 
 
www.kalor.ee
 
 
Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused    
0.029163