Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused        
Access Conciousness® Bars ja Kehatehnikad
Akupunktuuri- ja meridiaaniteraapia
Aura ja tšakrafotod
AuraTransformatsioon
Kristallenergiasse üleviimine
Ayurveda
Bioresonantsteraapia
Buteyko hingamisteraapia
DermaLife SPA tervisekapsel
EMF Tasakaalustamise Tehnika - kiirenenud areng armastuse energias
Feng Shui
Floating e. hõljumine
Geobioloogia
Heliteraapia
Holistiline regressiooniteraapia
Holotroopne hingamine
Homöopaatia
Hüpnoteraapia
Iluteenused
Intiimlihaste treening
Jooga
Hatha jooga
Kundalini jooga
Naerujooga
Radza-Buddhi jooga
Šivananda jooga
Kaaniravi e. hirudoteraapia
Kinesioloogia
Kinesioloogiline teipimine
Kirliani diagnostika
Kiropraktika
Koolitus
Kristalli- ja kiviteraapia
Kromoteraapia e. värviteraapia
Kõrvaküünlad
Loomulik Tervisemudel
Maagiline Matrix
Marmateraapia e. Marma-vid
Massaaž
Aroomteraapia
Ayurveda massaaž
India Champi pea- ja näomassaaž
Jooga-massaaž
Klassikaline massaaž
Kupu- ehk vaakummassaaž
Lomi Lomi massaaž
Lümfimassaaž
Masinmassaaž
Meemassaaž
Pindasweda massaaž
Rasedate massaaž
Shiatsu e. Jaapani massaaž
Shindo - Jaapani massaaž
Spordimassaaž
Tai massaaž
Tselluliidimassaaž
Tšakra kivimassaaž
Tui-Na e. Hiina massaaž
Vana-Eesti massaaž ehk soonetasumine
Vistseraalne massaaž ehk siseelundite massaaž
Meditatsioon
Metameditsiin
Mõtteteraapia
Nõustamine
Osteopaatia
Paastu- ja dieetravi
Perekonstellatsioonid
Pilates
Psühholoogiline nõustamine
Gestaltteraapia
NLP - NeuroLingvistiline Programmeerimine
Psühhoteraapia
PSYCH-K
Püsimajäänud reflekside hindamine
ReaalsusLoome
Refleksoloogia e. tsooniteraapia
Reiki
Reisid
Ruumide rent
Rännak - The Journey
Saun - saunateraapia
Silva meetod
Soolakamber
Taasühendav tervendamine
Tantsuteraapia
Teeta tervendamine
TFT ehk mõtteväljaravi ehk koputamine
Tiibeti traditsiooniline meditsiin
Toitumisalane nõustamine
Toitumisteraapia
TRE - Trauma ja stressi vabastamise harjutused
Tulevikuteraapia
Vabastav hingamine
Valgusravi
Veeteraapia
Vesiravi
Vibroakustiline teraapia
Loe tutvustusi
Uued
 
E-poed
Looduslik- ja naturaalkosmeetika
Personaalselt valmistatavad nahahooldustooted
Raamatud
Teraapiavahendid
Tervis loodusest
Tervise- ja ökopoed
Toidulisandid
Loe tutvustusi
Uued
   
Koolitused ja kursused
Seminarid ja praktikad
Pidevalt toimuvad
Messid ja konverentsid
Laagrid
Tervise- ja vaimsed reisid
 
Tutvustus
Kontakt
Hinnakiri
Info avaldamise tingimused
 
 
Artiklid   saada sõbrale     prindi   
Erinevad võimalused

 
Mida ta temas küll leidis? (kommentaare: 0)
04.08.2014

Olen kindel, et igaüks meist on vähemalt kord elus endale esitanud sellise küsimuse, pidades silmas oma „rivaali“, kes pole küll eriti kena, kuid suutis meelitada oma ellu ideaalse mehe. Elu toob meile pidevalt näiteid, kuidas naised, kes ei ole linna esimesed kaunitarid, on üle külvatud meeste tähelepanuga, samas kui kenad naised viibivad üksinduses.
Kuid iga naine tahaks püüda endale suunatud meeste vaimustatud pilke! Teada, et armastav mees on sinu jaoks kõigeks valmis!
Kui tahad teada saada, mis on naise jõu saladus, siis registreeru kindlasti kursusele „Virsikute aeg: kolm sammu naise jõu äratamiseni“.
Loe edasi

 
Kas nüüd on aeg ühendada äri ja vaimsus? (kommentaare: 0)
01.04.2013

Siinsel lehel on palju külastajaid, kelledel on ärid, mis põhinevad vaimsetel tehnikatel. Oleme ise märganud, et sageli jääb nendel inimestel puudu teadlikkusest või oskustest ühendada peamised ärilised abinõud, mis võiks veelgi rohkem väärtust luua ja mitte ainult, vaid ka raha sisse tuua. Paljudel vaimsete äride omanikel on ka raske kasutada iseenda äris vaimseid terviklikke tehnikaid.

Ja võibolla soovib keegi lihtsalt ettevõtlikuks hakata? Võibolla on soov lõpuks ometi kastist välja tulla ja tegutsema hakata? Võibolla on aeg käsipidur maha võtta? Võibolla on aeg oma ideed teoks teha? Ära muretse, meie anname sulle teeotsad kätte koos tööriistakastidega!

Käsipidur maha!

http://www.youtube.com/watch?v=ZTISGBT3NNE
Loe edasi

 
Suhted, mis teevad südamele head, ehk kuidas luua omale unistuste elu (kommentaare: 2)
05.09.2012

Elina Kirt
Psühholoogiline nõustaja / hüpnoterapeut

Kas igatsed suhete järele, mis tervendavad südant ja annavad võimaluse tugevama ühenduse loomiseks? Teadmised energia liikumisest võivad transformeerida su võime ehitada üles positiivseid suhteid, ennetada üksindust ja lõpetada väsimuse. Tehes allpool nimetatud lihtsaid energeetilisi muudatusi, saad tõmmata häid asju enda ellu.

Esimene energeetiline seadus (peenenergia liikumise seadus): Me tõmbame ligi seda, mis me ise oleme.

Mida positiivsemat energiat me välja anname, seda enam sama vastu same. See töötab nii: Armastus tõmbab su ellu armastust. Kibestumine tõmbab kibestumust. Kirg tõmbab kirglikkust. Raev tõmbab raevu. Nagu lapsed ütlevad: “kes teisele teeb see ise on”. Täpselt nii ongi.

Kõigepealt pane tähele positiivsust endas ja mida see sinu jaoks loob, ning ma ei mõtle siinkohal käitumist ega suhtumist. Vaata pindmise taha. Ära muretse, kui oled väga kaugel positiivsusest. Tegu on arenguga. Mõtle sellele mida väärtustad enim nii endas kui teistes, ja alusta selle oma ellu tõmbamist. See seadus töötab laitmatult, kui oled enda vastu aus.

Ideeks on luua vastastikuselt toimivaid ühendusi, mitte võita ära populaarsusvõistlust. Loomulikult tekitab teistele meeldimine hea tunde. Kuid olen näinud seda vajadust muutumas sõltuvuseks. Järgmine harjutus aitab sul suurendada su väljaantavaid positiivseid signaale.
Loe edasi

 
Sügis (kommentaare: 0)
05.09.2012

Tere, kallis Teraapia portaali külastaja!

Algamas on sügis. Imeline aastaaeg, mis tekitab inimestes väga erinevaid tundeid.
Kellegi jaoks see on ebameeldiv pime, külm ja vihmane aeg. Osa meist imetleb seda aega nautides värviliste lehtede keerisvalssi. Sügis on väga heldekäeline ja ta rõõmustab meid oma saagiga. Millal me veel saame maitsta valminud õunte mahlast maitset!

Erivärvides puud meenutavad mulle õisemist. NAISE õitsemist nii välist, kuid ka sisemist. Õitsev naine on looduse kingitus! Õitsev Naine on oivaline ja kütkestav!!!
Õitsemine on väga õrn ja kahjuks seda on väga lihtne katkestada. Piisab sellest, kui hetkeks unustad ennast, hakkad kahtlema endas või lõpetad uskumise, unistamise ja soovimise. Naise jõud on unistustes ja soovides! Kindlasti on Sulle tuttav ütlus „Mida soovib naine, seda soovib ka Jumal“ .

Täna soovin jagada Sinuga ühte armsat muinasjuttu. See on väga ilus lugu ning kui mõtiskleda selle sügavuse üle, siis võid leida paralleele oma eluga.
Loe edasi

 
Kuidas lõpetada enese võrdlemine teistega? (kommentaare: 1)
22.05.2012

Elina Kirt

Töötades aastaid nõustajana inimestega olen aru saanud, et võrdlemine (hinnangulisus) on kõikidele inimestele omane loomulik tegevus. See võib olla absoluutselt neutraalne vaevumärgatav sarnasuste ja erinevuste otsimine. Selline võrdlemine on meile olemuslikult omane ja sageli ka arukas. Kui teise inimese muljetavaldavus inspireerib, siis on võrdlemine enda jaoks produktiivne. Takistavaks kujuneb see juhtudel, kui tõmbab üles kadeduse ja armukadeduse mürgised emotsioonid. Sellistel juhtudel hakatakse enese üle kohut mõistma nähes end teistest paremana või halvemana. Ilma võrdlemiseta kadedus ja armukadedus ei eksisteeriks. Huvitaval kombel on levinum tunda ennast halvemini võrreldes nendega, kel on “rohkem”, kui tunda tänutunnet võrreldes nendega, kel on “vähem”.

Oleme hinnangunarkomaanidest ühiskond. Algab see esimesest elupäevast. Imikuid võrreldakse teineteisega. Kes on nutikam, armsam, küpsem? Seejärel tuleb lasteaed. Mulle meenuvad mängud lasteaias, kus võidab see, kes on kiirem, parem, tugevam jne. Juba sellises vanuses leiavad lapsed sihtmärgiks kellegi endast erinevama, sageli nõrgema ja ebakindlama, ning hakkavad norima. Koolis on juba põhimõtteliselt väljakujunenud “tugevad” ja “nõrgad”. Siit edasi kandub hinnanguline võrdlemine rasside, sugude, edukate-vähemedukate, ilusate-koledate, võimekate-võimetute, rikaste-varatute jne jne vahel. Enese võrdlemine teistega tekitab sideme sõpruskondade, kampade, sarnaselt meelestatud huvigruppidega liitumiseks. See annab võimaluse kindlate väärtuste väljakujundamiseks. Teisisõnu kuulumine gruppidesse annab teatava väärtuse. Kuid nendes ühendustes kehtivad džungliseadused: kui ennast teistest ülespoole ei sea, siis pole sind olemas (või oled nähtamatu). Tugev enesehinnang kasvab lihtsalt olles sina ise.
Loe edasi

 
www.suhtesahver.ee – koht, kus kirjutatakse armastusest, elust ja usust iseendasse. Mõnus avastus! (kommentaare: 0)
18.11.2011

Tere!

Minu nimi on Mirjam ja ma olen Suhtesahvri perenaine. Inimesed ja maailm ise on mind huvitanud, hämmastanud ja innustanud terve elu. Teadlikumalt hakkasin enesega tegelema umbes aasta tagasi. Selle ajaga olen kogenud nii eufooriat kui ka täielikku tühjust. Alati polegi see tõe hetk kõige meeldivam. Kuid vaid sügavas pimedas augus olles oskasin ma esmakordselt näha võimalusi paremaks homseks. Kui päriselt taipasin, kuipalju minus endas on oskust luua endale armastusväärsem elu, siis – see tunne oli kirjeldamatu.

Minu kõige suurem õpetaja on elu ise. Tunnistan – siiamaani pole ma olnud kõige usinam õpilane. Nüüd olen lihtsalt rohkem valmis. Täna usun, et ebaõnnestumised on ainult selleks, et põlved puhtaks lüüa, õppida ära õppetund ja targemana edasi minna. Ei rohkem ega vähem. Miks me ometi siis kukkumises meistrid oleme aga püsti tõusmisesse enam ei usu?
Loe edasi

 
Kuidas teha vahet ihal ja armastusel (kommentaare: 1)
07.11.2011

Elina Kirt

Üsna sageli näeme, et seksuaaliha on kuulus oma terve mõistuse ja intuitsiooni kustutamise võime poolest eriti tundlike inimeste puhul. Miks? Sest seksuaalne kiindumus on programm, mis tekib muutunud teadvuseseisundis eesmärgiga toota järglasi. Uurimuste järgi on aju protsessid selles faasis sarnased uimastite mõju all olemise seisundile. Aju-uuringute pildid näitavad, et ajus aktiveerub sama piirkond, kui sõltlane saab kokaiinidoosi , või kui inimene kogeb intensiivset füüsilist külgetõmmet teise suhtes. Samuti suhte varasemates faasides, mil seksuaalhormoonid möllavad, toidetakse iha idealiseerimise ja projektsiooni kaudu. Teisisõnu näed teises seda mida sa loodad või vajad teise olevat selle asemel, et näha tegelikku inimest, vigu ja muud.
Iha toetub puhtalt füüsilisele meeldivusele ja fantaasiale, ning tihti kaob kui „päris“ inimene nähtavale tuleb. Selles faasis kantakse justkui roosasid prille ja temas(keses) „ei ole midagi valesti“. Siis meeldib teise juures kõik. Armastada ei tähenda iha välistamist. Tegelikult iha võib juhtida armastuseni. Kuigi armastus, mis ei baseeru idealiseerimisele või projektsioonile, eeldab aega teineteise tundmaõppimiseks. Allpool mõnedon märgid iha armastusest eristamiseks.
Loe edasi

 
Andestuse õnnistus ehk miks kättemaks ei tööta (kommentaare: 0)
27.09.2011

Andestamine on kirglik vabanemine soovist kedagi või ennast vea eest karistada. See on õnnistuse seisund, milles viibides midagi ei saa jõuga teha või teeselda. Selles ei ole otseteid. Osad mu klientidest, kes soovivad olla „vaimsed“, on püüdnud andestada neile, kes emotsionaalselt on löönud neile noa kõhtu. Sellisel viisil ei ole see võimalik. Esiteks, tuleb tunda viha enne, kui andestad.
Kättemaks on kirglik soov teha tasa sellele, kes on teinud halba. On loomulik tunda viha, öeldes: „ma ei lase sellel...sellega pääseda“, mis iganes „see“ on. Kuid kättemaks kahandab sind sinu halvima iseni, paneb sind kahetsusvääselt samale tasandile nendega, kes on halba teinud. Lisaks tõstab kättemaks stressi taset ja kahandab immuunsust ning sellega head tervist. Loomulikult, kui keegi lööb sind kaikaga, siis tekib sul impulss lüüa vastu, see on sõdade tekkepõhjus. Kuid selleks, et areneda isiklikult ja liigina, peame vastu seisma vastupandamatule kättemaksuihale ja otsima võimalust halba positiivsemal (arenenumal) moel heaks pöörata. See ei tähenda märterlust, vaid lihtsalt keeldumist reageerimaks destruktiivsel moel. Konfucius ütles: „Enne kui astud kättemaksu teele, kaeva kaks hauda“.
Loe edasi

 
Emotsioonide paitus (kommentaare: 2)
27.06.2011

Sain just inspiratsiooni lugedes L. Bourbeau raamatut: “Kuula om keha, oma parimat sõpra maa peal” ja tahan jagada Sinuga sealt nopitud mõtteid enda emotsionaalsele tervisele pai tegemiseks.
Toites oma emotsioonidekeha, õpid olema oma emotsioonide peremees. Enda emotsioonikeha toitmiseks on hea pöörata tähelepanu seitsmele vajadusele, need vajadused on:
1. Ilu
2. Looming
3. Enesekindlus
4. Kuuluvustunne
5. Lootus
6. Kiindumustunne
7. Eesmärgid, ülesanded

Esimesena annab meile hingetoitu ILU. Nii see ilu, mida näeme oma seesmise, kui see ilu, mida näeme oma välimise silmaga. Ilu tajumine rahustab meie mõistust ja aitab füüsilisel kehal end lõdvaks lasta.

Tunneta seda joovastavat tunnet, mida koged kui näed midagi vapustavalt ilusat. See liigutab Sind ja tungib Su hinge. Sind valdab tugev rahulolutunne –õnnetunne, nagu maaimas oleks kõik hästi.

Kui elad südamest juhindudes, näed armastust ja ilu kõiges ja kõigis. Looduse täiuslik ilu annab toitu Su emotsioonidekehale. Samuti tunnista iseenda sisemist ja välist ilu ja võta rõõmuga vastu kõik komplimendid
Loe edasi

 
Mõtisklus terviklikust tervishoiust (kommentaare: 0)
03.05.2011

Autor: Ave Sepp, Tervise ja Tasakaalu Kliiniku nõustaja

14.-15. mail toimub Tallinnas rahvusvaheline integratiivse meditsiini konverents (www.imconference2011.com).

Mida tähendab integratiivne meditsiin?

Integratiivne meditsiin on teisisõnu terviklik tervishoid. Terviklik lähenemine asetab patsiendi keskpunkti ja keskendub tema tervenemisele kõikidest vaatenurkadest lähtuvalt, hõlmates nii kehalise, emotsionaalse, vaimse, hingelise, sotsiaalse kui ümbritseva keskkonna aspektid. Selline terviklik lähenemine inimesele aitab kiiremini tervisemuredest üle saada ja mis eriti oluline, ka terveks jääda.

Terviklikul lähenemisel kaasatakse teraapiasse alati ka patsient kui väärtustatud partner raviprotsessis. Inimesele lähenetakse kui isiksusele, võttes arvesse tema individuaalsust, vajadusi ja olusid ning rakendades just temale sobivaimad võimalused nii tava- kui täiendmeditsiinist.

Rahvusvahelise Terviseorganisatsiooni määratluse kohaselt sõltub inimese tervis 50% eluviisist, 20% pärilikkusest, 20% vaimsest ja füüsilisest keskkonnast ja 10% arstiabist. Akadeemik ja Tartu Ülikooli emeriitprofessor Ain-Elmar Kaasik on öelnud: „Kuni 50% kõikidest kehalistest kaebustest ja tervisehäiretest on hingelist algupära. Sellised isikud vajaksid sootuks teistsugust käsitlust kui igapäevameditsiinis tavaks.“ („Eesti Arst“, 2007, nr 2).
Loe edasi

 
Mis on Aura? (kommentaare: 0)
13.03.2011

Bioneeri vabatahtlik kaasautor Aive Herja käis uurimas, mis on aura ja lasi ka ise endast pildi teha. Operaator Kristiin Kõosalu.
Vaata klippi pikemast tutvustusest.
Loe edasi

 
Loeng – vestlus: Elav Elu Kaart – Maailma ülesehitus erinevatel tasemetetel Loojast Inimeseni. (kommentaare: 1)
12.01.2011

Loeng – vestlusel vaatleme läbi erinevad teemad, mis põhinevad Slavlaste ja Arilaste Vedade teadmistel.

1. Kes Ma olen? Mille jaoks tulin? Mille jaoks lähen?
2. Inimese energeetiline süsteem – aura, tšakrad. Seosed füüsilise, hingilise ja vaimse vahel.
3. Mina, mees ja naine, perekond, lapsed.
4. Minu asukoht ja kuhu liigun. Valgus ja Armastus – pimedus ja hirm.
5. Elu mõte. Terve mõistus, raha.
6. Tehnoloogiad. Soovitused. Konsulteerimine grupis.
7. Vastused erinevatele küsimustele.
Loe edasi

 
Küünalde maagia (kommentaare: 0)
10.01.2011

Energeetiline puhastus vahaküünalde abil. Miks kasutatakse ainult vaha puhastava tule süütamiseks? Siin oleks kohane meeldetuletada, milliste sõnadega kirjeldab seda tuld katolik kirik: «... tuli, mis ei ole rüvetatud lihalikust rasvast, ei ole saastunud ebapuhtast, roojasest õlist ja ei oma midagi ühist mitte mingisuguse kurjuse tulega. Sügava kuulekusega, mis on kantud täielikust pühendumisest, toome me tule, mis on saadud VAHAST ja tahist....». Nagu me näeme, on vaha mitte ainult puhastava tule kandja, vaid ka ohvrianniks nendele jõududele, kelle poole me pöördume abiks ja lohutuseks. See on iidne müstiline tava.

Mesilasvaha, mesi ja kärjed on traditsioonilised andamid hingedele paljudes maagia ja šamaani kommetes. Lisaks hoiab mesilasvaha küünlas suurepäraselt tallel sinna valmistamisel sisestatu või rituaalil lisatu. Vahaküünla tuli on «elus» - mitte ükski naftasaadusest küünal ei ole selliseks otstarbeks kõlbulik. Vahaküünla tuli võtab ära ja hajutab needuse, saadab kurjuse tagasi, neelab ja hävitab negatiivse energia.
Loe edasi

 
Emakese Maa võti (kommentaare: 0)
22.09.2010

Olen seekordses kehastuses sündinud naisena. Milline kingitus! Milline saladuste laegas ja võtmete hunnik peitub naisenergia võlus ja väes!!!
Kirjutasin ja valmistasin siin ette meie järgmiseid Havai reise. Ning ühes kohas oli mul kirjas EMAKE MAA. Ning hakkasin siis sellest täielikult aru saama. Me kutsume oma koduplaneeti EMAKEseks MAAks. Ning see pole mitte niisama. Sellel on väga sügav tähendus.
Täna suri mu ristiema. Tema nimi oli Maie Vee. Ma viimastel aastatel temaga ei suhelnud, aga eelnevatel kui aktiivselt suhtlesime, oli tema minu jaoks ema, keda mul kunagi polnud olnud, kuna mu ema kaotas varakult vanemlikud õigused. Minu ristiema võttis mind sellisena nagu ma olin mis iganes ma tegin. Ta oli mu jaoks toena olemas igal hetkel. Samal hetkel sain sõnumi oma sõbrannalt, et on sündinud uus poisslaps. Tuli meelde vulkaanijumalanna Pele Havailt, kes korraga nii suretab kui sünnitab. Elu ring oli täis saanud. Naine suri ja mees sündis. Kas pole imeline?
Hawaii, Big Island on saar, mida arvatakse olevat ühenduses inimeste seksuaalchakraga ja alateadvusega. Seal on ka olemas salapärane Jumalanna Pele tupe koobas, kus tehakse naiselikkuse pühitsemise rituaale. Järgmisel reisil läheme ka meie sinna. Seksuaalsus on üks võimsamaid jõude mis on inimesele maa peal antud.
Loe edasi

 
Kui tähelepanelik sa oled? Kas tead, millest kõnelevad märgid su elus? (kommentaare: 0)
22.09.2010

Maailm suhtleb meiega kogu aeg. Maailma sõnad ja laused on meid ümbritsevad paljud erinevad märgid, milles on erilised sõnumid. Meie asi on tähelepanelikult vaadata, kuulata ja Universumi keel endale mõistetavaks tõlkida. Esimene lind, kes meid hommikul teretab, ämblikuvõrgu niit, mis ei-tea-kust-tulnuna kesklinnas su põsele kleepub, suur punane auto, mis kummide vilinal mööda sõidab, meelde jäänud lause ühest kogemata pealtkuulatud vestlusest, juhuslik kohtumine vana tuttavaga jne jne.

Kas sina oskad märke lugeda? Või aimad, mille poolest on märgilugeja edukam?
Märgilugeja oskab kasutada seda infot, mida Maailm tegelikult kogu aeg pakub, et teha õiget valikut, leida lahendusi probleemidele, leida oma sihti elus või siis hoopis maiselt otsustada – kas ma ostan selle või tolle asja. Tasub sul ainult küsida ja Maailm hakkab sulle vastuseid kätte heitma.

Universumi märkide keelt on võimalik tundma õppida teritades tavalisest enam oma tähelepanu ja arendades meeli. Vaadates, helidele või lõhnadele keskendudes, kehatajusid jälgides, tundeid tähele pannes, tabad sa Universumi kõne. Seda osates saad edaspidi end ümbritsevaid viiteid praktiliselt oma ellu rakendada. Märgilugeja on oma elus edukam, sest Universumi juhendamist mõistab ta sama hästi kui emakeelt.
Loe edasi

 
Aurafoto: Angela Aagist saaks suurepärane ema (kommentaare: 0)
11.07.2010

Naisteleht, Ilona Talumets
Foto: Kalev Lilleorg

«Mu auraanalüüsis oli kirjas, et peaksin ennast rohkem armastama,» mõtiskleb Angela Aak pärast põnevat protseduuri — aura pildistamist. Lisaks näitab tema aura üleloomulikke võimeid ja kaasasündinud emalikkust.

Angela Aak (39) ei kahtle aura olemasolus ja on enne selle pildistamist ilmselgelt põnevil: «Olen selle auravärgi kohta palju lugenud ja uurinud, kuid senimaani pole välja selgitanud, milline mu enda energiaväli võiks välja näha.»
Tallinnas Mustika keskuse Aura Visioni salongis on kasutusel praeguse aja üks moodsamaid ja Eestis ainulaadne aura pildistamise tehnoloogia. Aurapilt paljastab näiteks inimese biovälja ning annab informatsiooni varjatud võimete ja omaduste kohta. Protseduur ise näeb välja järgmine: istud tavalisele toolile, vaatad laual olevasse kõrgresolutsiooniga veebikaamerasse ja asetad vasaku käe ruuterit meenutavale spetsiaalsele auraaparaadile, mis on arvutiga ühendatud. Paar minutit ja valmis! Muidugi 22 leheküljest koosnev auraanalüüs, mis käib pildiga kaasa, võtab veidi rohkem aega.
Loe edasi

 
Millal mina sain aru mis asi see kohalolu tegelikult on? (kommentaare: 4)
08.01.2010

Crystal Ra Laksmi, 7. jaanuar 2010

Praegu kirjutavad mu käed. Konstateerin fakti, et ma olen. Kohal. Siin hetkes. Read liiguvad üle selle paberi ja loovad endast tee, midamööda inimeste silmad kõnnivad. Iga täht saab olla teejuhiks. Kas südamesse või hoopiski oma sügavatesse dzunglitesse, kuhu võib täielikult ära eksida. Kõige parem kohalolu on tegelikult tühipaljas paberileht. Seal ei ole silmale konkse, mille külge ennast kinnitada. Ning alguses võib see olla problemaatiline, kuid hiljem võib välja kujuneda näljaks. Tühjuse järele. Olemise järele. Kohalolu järele.

Kui inimesed minult küsivad, et kes ma olen, siis viimasel ajal ei soovi ma eriti vastata. Olen aru saanud, et on inimesi, kes on loonud minust mingi pildi läbi selle mis nad on kusaltki kuulnud või ise kokku klopsinud. Ja siis nad hakkavad minuga suhestuma läbi selle pildi. Mitte läbi selle, kes mina olen sellel hetkel ja sellel kohal. Tegelikult paljud meist ei oska liikuda edasi ja keerata iga hetk uut lehekülge. Meile meeldib rippuda konksude küljes, olgu selleks, siis kas tähed või muud nagid, mille külge kinni jääme. Sest me ei ole kunagi tegelikult olnud vabad, me ei oskagi esialgu suures vabaduses midagi peale hakata.
Loe edasi

 
Jätkusuutlik eluviis läbi omanäoliste ökorõivaste projekti! Tule TEE ISE ÄRA 3.ndal oktoobril! (kommentaare: 1)
28.09.2009

New Flow Oü on alustanud uut jätkusuutlikku eluviisi edendavat ökorõivaste projekti.

Meie team-i sõbralikke, aktiivseid ja avatud liikmeid iseloomustab ühine kirg - tegutseda ökoloogilise ja naturaalse rõiva valmimise edendamise lainel; meie missioon ja lähituleviku eesmärk on luua eestimaine ökorõivas, kehakate teadlikule-tundlikule tarbijale - riideese, mis oleks lisaks sellele, et nahale pehme ja paitav, ka südantsoojendav ja -kosutav, armas hingele ja avardav vaimule. Soovime suurendada inimeste teadlikkust tervislikust ja looduslähedasest eluviisist ning eristume sellega, et väärtustame rõivastuse kehasõbralikkust, riidekandja tundlikkust ja eelistusi, kasutades loodavate kollektsioonide materjalidena vaid looduslikku toorainet: puuvillane, linane, villane, siid, ka haruldasemad materjalid nagu bambus, kanep, nõges.
...
Ökorõivaste loomise teraapiatöötuba.
Rõivaste loomise workshop teadlikule-tundlikule kandjale, ise oma rõivast valmistada soovijale. Võimalikud tegevused on õmblemine, kudumine, viltimine, siidi maalimine jm. käsitöö. Tööks vajalik
materjal ja olemasolevad vahendid võta palun kaasa!
Kui Sul on ideid, mille teostamist on takistanud vajaminevate teadmiste või tarvete puudumine, tule ilmuta oma kavatsus ja me aitame Sul mõtte teoks teha; pakume nõu stilistika vallas, lõikelise lahenduse leidmisel, vajadusel rõivaproovide tegemisel, eelnimetatud käsitöötehnikate katsetamisel/kasutamisel. Lase asjadel spontaanselt juhtuda - tule voolama! Tule tervistuma ja tervenema!
Loe edasi

 
Kuidas innustada oma kallimat uuteks saavutusteks? (kommentaare: 2)
05.09.2009

On uskumatult tore, kui kõrval on aktiivne ja edukas kallim. Usun, et see on paljude naiste unistus. Kas paljudel naistel see unistus ka täitub? Kahtlen selles. Loomulikult mõned naised võivad öelda, et kõige tähtsam on suhte soojus ja partneri positiivsed omadused. Osaliselt nõustun sellega, kuna ainult tõeliselt armastavates ja üksteist toetavates suhetes on võimalik „aidata kallimale kasvatada tiivad“ ning seejärel mees ise hakkab soovima midagi suuremat saavutada oma elus. Uuteks saavutusteks on vaja jõudu nii füüsilist kui ka vaimset. Kui me soovime olla muusad oma kallima jaoks ning innustada teda uuteks saavutusteks, siis tuleb aidata tal suurendada oma füüsilist ja vaimset jõudu ning antud samm on jõukohane igale naisele.

Kujutage ette meest, kes muutus laisemaks, kes hakkas rohkem väsima ning selle kõige tagajärjena ka vähem teenima. Mida tunneb naine antud juhul? Just naise tunded on antud olukorra võtmeküsimus. Üldjuhul ta tunneb pahameelt ja pettumust.
Loe edasi

 
Ma armastan ennast ja teen teisi õnnelikuks! (kommentaare: 4)
17.03.2009

Selleks, et armastada teisi on vaja armastada ennast. Seadus on lihtne, kuid vähe kes oskab ennast armastada tõeliselt. Selle asemel, et armastada ennast ise ning seejärel kinkida oma armastust teistele, me nõuame armastust ja tähelepanu teistelt. Nii käivadki õnnetud inimesed mööda maailma. Iga üks tahab midagi saada, kuid mitte keegi ei taha ulatuda esimesena oma kätt.

Kõige rohkem sellest kannatavad pered, muutes oma elu rutiinseks ja halliks. Iidsest Indiast pärineb tarkus, et naine on see, kes loob pere atmosfääri ja meeleolu. Kui naine on õnnetu, siis kõik tema ümber on õnnetud. Pere konfliktid algavad tihti naise rahulolematusest, mees tajub seda alateadlikult ning ise muutub ka rahulolematuks ja närvilisemaks. Tänapäeval naine unustas looduse poolt talle antud rolli. Selle asemel, et kinkida oma armastust ja õrnust lähedastele me pahandame ja riidleme ning hiljem imestame, miks mees istub kaua tööl või joob ning huvitav kust ilmus teine naine. Kõik on aga väga lihtne. Kui me ei kingi oma armastust, siis inimestel, kes on meile kallid, ei ole meie kõrval meeldiv ja tore olla. Selleks, et armastada teisi on vaja armastada ennast. Võimatu on jagada teisega seda, mida endal ei ole. Alustame siis imetoredat teed armastuse suunas!
Loe edasi

 
Miks unistused ja eesmärgid ei täitu? (kommentaare: 0)
20.01.2009

Tiia Lõoke – Voog Koolitus psühhoterapeut, www.voog.ee

Kujutlege et teie käsutuses on paber, päike ja luup. Võtke neid kui sümboleid: paber on see, kuhu olete kirjutanud või alles kirjutamas oma unistusi ja soove. Päike on kui energia ja jõud. Luup on aga vahend, millega suunata ja koondada oma unistuste täitumiseks vajalikku tähelepanu ja energiat, et jõustada nende teostumist. Tavaline lugu on, et unistustega täidetud paberileht lebab kirjutuslaual paberikuhjas, luup aga sahtlinurgas ning päike paistab akna taga. Või oleme haaranud tahtejõuliselt luubi ja fokuseerime oma eesmärke, kuid vihma sajab ja sajab, st madalad vibratsioonid või meie samavõrd tugevad kahtlused ei anna neile jõudu. Või fokuseerime kellegi teise poolt täiskirjutatud paberilehte. Sellisel juhul jäävad meie unistused vaid unistusteks. Kuid veelgi tavalisem on see, et meie ees lebab paberileht, millele oleme kirjutanud kõik selle, mis meile ei meeldi või milles oleme pettunud. Ning luubiga sellele keskendudes, see aina kasvab ja kasvab, laieneb ja süveneb. See, millele me keskendume, kasvab. Energia + mõte loob tulemused füüsilises maailmas. Energia voolab nendesse mõtetesse, millele pöörame tähelepanu. Kui suuname suurendusklaasi sellele, mida me ei taha, hädaldame ja vingume, olles veendunud et asjad maailmas „ongi just niimoodi“ – loomegi oma veendumustele vastava maailma. Loojad oleme me nii või teisiti.
Loe edasi

 
Kus on õnn (kommentaare: 1)
09.12.2008

Õnn on üks võimalustest, kuidas hoida ja taastada tervist. Kas võib olla oma tervisega tegeleda ka terve läbi selle, et keskendume hoopis küsimusele, kuidas olla õnnelik või rahulolev.

Arvatakse, et õnn on üldine ja abstraktne mõiste. Ka teadlastele on õnn teema palju huvi pakkunud ning nad on leidnud erinevid vahendid, milllega õnne mõõta. Selleks, et mõista abstraktse õnnetunde olemust ning seda mõõta esitavad teadlased järgnevaid küsimusi: mis on õnn, ehk mis teeb inimesi õnnelikuks? Psühholoogid määratlevad õnnelikkust ja head elu subjektiivse heaolu kaudu, mis väljendub inimeste kalduvusena kogeda sagedamini positiivseid ja harvemini negatiivseid emotsioone ning hinnanguna sellele, kuivõrd nad on rahul oma elu erinevate valdkondadega ning kuivõrd tähendusrikas ja eesmärgipärane on nende elu.
Loe edasi

 
Hari naist/ema siis harid kogu rahvast - India vanasõna (kommentaare: 4)
06.12.2007

Ämmaemand on koolitatud naiste, laste ja perede nõustajaks, tugiisikuks ja õpetajaks.
Naiseja lapse tervishoid hõlmab väga paljusid valdkondi ja tervisenõustamises peab lähtuma samuti erinevatest aspektidest, sest keha on üks ja ta toimib hästi ainult olles kooskõlas iseendaga.
Ämmaemanda poole võib pöörduda naise ja/või lapse terviseprobleemidega, toitumis- ja elustiili küsimustes kõikides eluetappides. Ämmaemand juhendab, nõustab ja hooldab, olles abiks füsioloogiliste, psüühiliste ja emotsionaalsete probleemide korral. Eesti ühiskonnas on olnud läbi aegade ämmaemandal roll pereplaneerimises ja pere tervisekasvatuses. Ämmaemand austab alati naise valikuid, mis põhinevad naise otsustel ja kultuurilistest eripäradest tulenevatel eelistustel.
Näiteks, kui sügavalt usklik naine teab ette, et sünnitusel on tema puhul vereülekanne välistatud, siis on võimalik eeltööna korraldada asi nii, et vereülekande vajaduse puhul on olemas alternatiivsed vereasendusained või naisele on vastuvõetamatu meessoost naistearsti poolt tehtav läbivaatus, siis saab seda eelnevalt korraldada.
Loe edasi

 
Elu - see on võrratu matk enesearendamise teel (kommentaare: 0)
30.10.2007

Kuidas leida tasakaal ning luua oma kodus, töökohas harmooniline keskkond, mis pakub tuge ja kaitset ning soodustab edukat toimetulemist oma igapäevaülesannetega?

Rahulolematus oma elu suhtes ei pruugi alati olla tingitud ebameeldivatest suhetest, rasketest või hoopis igavatest tegevustest. Vaatame keskkonda laiemalt. Siia kuuluvad füüsiliselt tajutav ruum, selle asukoht, paigutus ja värvivalik. Samuti emotsionaalset rahuldust pakkuvad või pinget lisavad suhted kolleegidega tööl ja pereliikmetega kodus.

Seminari käigus saab rahulolu eri aspektid – materiaalne, meeleline ja hingeline osadena läbi vaadatud. Samuti heidame pilgu hea ja halva enesetunde tekitajatele.

Raputame maha etteantud piirangud ja vaatame, mis meile nüüd avaneb.
Loe edasi

 
Salakarid tervise hoidmisel ja säilitamisel (kommentaare: 0)
14.06.2007

Hoia tervist! Hea ja lühike üleskutse ja kes meist siis seda ei tahaks. Meile, tavainimestele, on tuttavad elementtaartõed, kuidas seda tervist siis ikka hoida. Tuleb olla füüsiliselt aktiivne, teha sporti, süüa mitmekesiselt ja viibida värskes õhus jne. Paljud meist pööravad tähelepanu ka sellele, kust see meie toit tuleb ja mida ta sisaldab. Kui vähegi võimalik, siis püüame ikka süüa seda, mis vähem keemiliselt töödeldud või kasvanud puhtamalt. Kõiki neid reegleid me vähemalt püüame täita, nii hästi kui igaüks meist suudab või aega leiab. Vähem aga on meie teadvusesse kinnistunud mõtted ja tõed, kuidas meie organism tervikuna töötab ja mis mida mõjutab.

Heaks näiteks on inimese kõige suurem organ – nahk.
...
Veel mõnda aega tagasi arvati, et nahk on vettpidav ja naha kaudu ei jõua midagi meie organismi. Tänapäeval on selge, et naha kaudu imendub organismi väga palju. Erinevatel andmetel kuni 70-80 % ainetest, mida me nahale kanname läbib nahka ja imendub meie vereringesse st kogu organismi.
Loe edasi

 
Haldjate aeg (kommentaare: 0)
27.04.2007

Kas oled looduses jalutades korraga tundnud, et Sa pole siin üksinda? Tundnud ootamatut õrna tuuleõhku, lillelõhna, muru ja puude tasast liikumist ilma mingi nähtava põhjuseta? Tajunud aja ebatavaliselt kiiret või aeglast kulgemist? Näinud silmanurgast eredat valgusesähvatust? Tundnud, et keegi Sind tähelepanelikult vaatab, Su juukseid sasib? Kaotanud või leidnud asju täiesti ootamatutest kohtadest?
Need on mõned näited märguannetest, kuidas võtavad meiega kontakti nähtamatu maailma asukad- loodusvaimud. Maa peal on olnud aegu, kui loodus oli inimestele lähemal ja haldjad, näkid, trollid olid loomulik osa meie igapäevaelust, meie tegemistest, lugudest ja pajatustest.
Loe edasi

 
Kevadine pööripäev (kommentaare: 0)
05.03.2007

Katariina Liisa Martens, psühhoterapeut

Meie elu planeedil Maa mõjutavad Kuu ja Päikese rütmid, sidudes meid Elu suure tsükliga. Sõna "aasta" on mugandatud variant vanemast väljendist "ajastaega", mis peegeldas hästi aja kulgemist ühest aastaajast järgmisse. Aastaaegade vaheldumine on sünni, surma ja taassünni katkematu tsükkel. Aja liikumise jälgimine ja taipamine on meie esivanematele väga oluline olnud- häälestamaks ennast ja oma toimetusi aja kulgemisega pärivoolu, samasse rütmi ja energiasse. Sel viisil on saadud oma ellu ja toimetamistesse väge ja jõudu.
Loe edasi

 
Küsi nõu iseendalt (kommentaare: 3)
30.01.2007

Oma elutee loomise (õnne, saatuse järgimisel) üks olulisemaid aspekte on ISIKLIK õnn ehk saatus, kus tark inimene võtab oma elutee kujundamisel arvesse nii taevaseid kui maised eeldusi. Tänapäeval on inimene sattunud meid ümbritsevasse infomüra võrku ja nõu küsitakse ennustajalt, sõbrannalt, naabrilt – peaasi, et ise ei pea otsust vastu võtma.
Kuid kuidas teab naabrinaine, sõbranna, töökaaslane, mis on Sinu jaoks parim. Holistilise maailmakäsitluse järgi ei taju me maailma reaalselt. Tegelikult me näeme silmapõhja tekkinud energeetilist kujutist, mis sõltub suurel määral vaatleja meeleorganite omadustest. Nähtav objekt saadetakse elektriliste ja keemiliste impulssidena edasi ajju, kus luuakse nähtuse holograafiline pilt – ruumiline illusioon. Aju interpreteerib ja tõlgendab saadud infot vastavalt varem salvestatud teabele, kogemustele, vaatleja hoiakutele, usule ja huvidele. Reaalne objekt on hoopis midagi muud.
Loe edasi

 
Kas ka lõhnad võivad olla saastavad? (kommentaare: 0)
29.08.2006

Kõndisin ühel õhtupoolikul vanalinna poole. Kõnnitee oli tühi, ainult üks igatpidi kena naine jalutas minust eespool. Kõik oli nagu hästi, ainult et mina, kes ma käisin temast kahe-kolme meetri kaugusel ja vabas õhus, tundsin tema tugeva parfüümi lõhna. Kas talle tõesti meeldis see lõhn niivõrd, et ta tahtis seda ka iga hinna eest teistega jagada või ta lihtsalt ei teadnud, tundnud, et ta nii vägevalt lõhnab?

Või teine näide elust. Mõnda aega tagasi alustasin oma salongis loodusliku ja lõhnavaba šampooni, juuksepalsami ja dušigeeli müümist. Algne mõte oli, et kuna tegemist on nö. baastoodetega, siis saavad inimesed lisada neile sobivaid aroomiõlisid. Tegelikkuses aga kujunes asi välja hoopis nii, et neid tooteid hakati liitrite kaupa ostma, mitte, et neile lisada lõhnu, vaid just sellepärast, et nad ei lõhnanud. Kuna nad on ka looduslikest ainetest valmistatud, siis sobivad nad enamusele inimestele suurepäraselt. Ostmist põhjendas üks minu klient järgmiste sõnadega: „ Nii tore on ennast peale pesemist tunda lihtsalt puhtana, mitte millegi järgi lõhnavana!”.
Loe edasi

 
Akne - kas ravimatu? (kommentaare: 5)
17.08.2006

Akne - kas ravimatu?
Kõigile, kes selle all kannatavad on tsitaat aroomiterapeudi Patricia Davis’e raamatust „Aromatherapy An A-Z” –
"Üks aroomiterapeudi suurimaid rõõme on teadmine, et aknet on võimalik suurepäraselt ravida ilma, et kasutaks keemilisi, kahjulike kaasmõjudega, hooldusvahendeid või ravimeid.”

Akne on probleem, mis ei vaeva ainult puberteediealisi noori, vaid võib olla mureks ka täiskasvanutele, samuti ei tee akne ka sooliseid eelistusi, kannatavad nii mehed kui naised. Akne võib esineda nii näol, kui ka seljal, turjal, rinnal.
Kes on tõsiselt hädas, see on ilmselt katsetanud kõiki vahendeid, mis vabamüügis ja hakkajamad on külastanud ka nahaarste, et sealt abi leida.
Kindlasti on mõni nii ka abi saanud, kuid tasub siiski mõelda ka sellele, millised on keemiliste ainete organismi sattumise kaasmõjud, sest nahale kantu imendub ikkagi ka kogu organismi.
Loe edasi

 
Vaktsineerimine ja eetika (kommentaare: 1)
09.06.2006

Ennetustöö võib sageli olla vaktsineerimisest kasulikum
Margus Punab, meestearst
(Eesti Päevaleht, 16.11.2005)

Viimase nädala jooksul on käivitatud ulatuslik kampaania vaktsineerimise propageerimiseks. Ilmselt on ravimifirmad selliseid kampaaniaid korraldanud igal sügisel, aga seekordse ürituse eetiline tase ületab tavaarsti taluvuse piiri.
Näiteks mõned viimaste päevade pärlid.

Hirm pole nõuandja
TV3 põhiuudiste juhtlugu sisaldas selgelt suunava iseloomuga vaatajaküsimust laste vaktsineerimise teemal. Tuli välja, et riik rahastab halbu vaktsiine. Nende asemel tuleks kasutada “õige firma õiget vaktsiini”, mille logo neutraalsusele pretendeerivas uudistesaates ka suures plaanis lahkelt demonstreeriti.

Kuku raadio saates “Magneet” kaebas meessaatejuht, et tema tervis on viimasel ajal lonkama hakanud. Intervjueeritav soovitas seepeale B-hepatiidi vastast vaktsineerimist, mis mehe enesetunnet kindlasti parandab. Siinkohal vabandab lollust mulle hiljem selgunud tõsiasi, et soovitajaks oli ajakirjanik, kes oli vastaval teemal lehte artikli kirjutanud. Samas usun, et paljud, kellel hilissügisele iseloomulikult energeetiline nivoo madal ja enesetunne kehvapoolne, võtsidki kuuldut tõena ning nõuavad täna oma perearstilt jõuetusevastast imevaktsiini.

Kui siia lisada juba pikemat aega maailmas ja viimastel kuudel ka meil edukalt genereeritud linnugripi hirm ning varjatud reklaamiga seotud uudised kliiniliselt mittetõestatud ravimite ja tavagripigi puhul küsitava väärtusega vaktsiinide päästvast toimest, siis ongi suur osa Eesti elanike lolliks tehtud ja vaktsineerimisbuum valla päästetud.
Loe edasi

 


Tagasi
 
 
E-mail:
Parool:
 Automaatne sisselogimine *
Registreeru
Unustasid salasõna?
* Automaatset sisselogimist kasuta vaid isiklikust arvutist!
Tervisetoojad
Teraapiad
Erinevad võimalused
Toitumine
Inimkatsed
Uudised
 
Uuemad artiklid
Igal neljapäeva õhtul kl 18.00 – 21.00 enesearengu ja hingamistöö praktikaõhtu Tallinnas
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (TLHA)
Lähedusest sõltuv ja hoiduv sõltuvussuhte haardes
 
  Tark Plastiliin  
  www.bioresonantsteraapia.ee  
  www.kliinik.ee  
  www.cancer.ee  
 
 
www.pilgrimbooks.ee
 
 
www.inimene.ee
 
 
www.aiandus.ee
 
 
www.kodukauniks.ee
 
 
www.lektoorium.ee
 
 
www.eesnaare.ee
 
 
www.mees.eu
 
 
www.kalor.ee
 
 
Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused    
0.043769