Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused        
Access Conciousness® Bars ja Kehatehnikad
Akupunktuuri- ja meridiaaniteraapia
Aura ja tšakrafotod
AuraTransformatsioon
Kristallenergiasse üleviimine
Ayurveda
Bioresonantsteraapia
Buteyko hingamisteraapia
DermaLife SPA tervisekapsel
EMF Tasakaalustamise Tehnika - kiirenenud areng armastuse energias
Feng Shui
Floating e. hõljumine
Geobioloogia
Heliteraapia
Holistiline regressiooniteraapia
Holotroopne hingamine
Homöopaatia
Hüpnoteraapia
Iluteenused
Intiimlihaste treening
Jooga
Hatha jooga
Kundalini jooga
Naerujooga
Radza-Buddhi jooga
Šivananda jooga
Kaaniravi e. hirudoteraapia
Kinesioloogia
Kinesioloogiline teipimine
Kirliani diagnostika
Kiropraktika
Koolitus
Kristalli- ja kiviteraapia
Kromoteraapia e. värviteraapia
Kõrvaküünlad
Loomulik Tervisemudel
Maagiline Matrix
Marmateraapia e. Marma-vid
Massaaž
Aroomteraapia
Ayurveda massaaž
India Champi pea- ja näomassaaž
Jooga-massaaž
Klassikaline massaaž
Kupu- ehk vaakummassaaž
Lomi Lomi massaaž
Lümfimassaaž
Masinmassaaž
Meemassaaž
Pindasweda massaaž
Rasedate massaaž
Shiatsu e. Jaapani massaaž
Shindo - Jaapani massaaž
Spordimassaaž
Tai massaaž
Tselluliidimassaaž
Tšakra kivimassaaž
Tui-Na e. Hiina massaaž
Vana-Eesti massaaž ehk soonetasumine
Vistseraalne massaaž ehk siseelundite massaaž
Meditatsioon
Metameditsiin
Mõtteteraapia
Nõustamine
Osteopaatia
Paastu- ja dieetravi
Perekonstellatsioonid
Pilates
Psühholoogiline nõustamine
Gestaltteraapia
NLP - NeuroLingvistiline Programmeerimine
Psühhoteraapia
PSYCH-K
Püsimajäänud reflekside hindamine
ReaalsusLoome
Refleksoloogia e. tsooniteraapia
Reiki
Reisid
Ruumide rent
Rännak - The Journey
Saun - saunateraapia
Silva meetod
Soolakamber
Taasühendav tervendamine
Tantsuteraapia
Teeta tervendamine
TFT ehk mõtteväljaravi ehk koputamine
Tiibeti traditsiooniline meditsiin
Toitumisalane nõustamine
Toitumisteraapia
TRE - Trauma ja stressi vabastamise harjutused
Tulevikuteraapia
Vabastav hingamine
Valgusravi
Veeteraapia
Vesiravi
Vibroakustiline teraapia
Loe tutvustusi
Uued
 
E-poed
Looduslik- ja naturaalkosmeetika
Personaalselt valmistatavad nahahooldustooted
Raamatud
Teraapiavahendid
Tervis loodusest
Tervise- ja ökopoed
Toidulisandid
Loe tutvustusi
Uued
   
Koolitused ja kursused
Seminarid ja praktikad
Pidevalt toimuvad
Messid ja konverentsid
Laagrid
Tervise- ja vaimsed reisid
 
Tutvustus
Kontakt
Hinnakiri
Info avaldamise tingimused
 
 
Artiklid / Uudised   saada sõbrale     prindi   
10 nippi mida peale hakata frustreetitud naisega?
27.05.2016

 

10 nippi mida peale hakata frustreetitud naisega?

 

See artikkel on suunatud eelkõige meestele, aga loomulikult ka naistele.

 

Ma olen ise tähele pannud, et kui ma olen frustreeritud, siis paljud mehed hoiavad must eemale või ei taha minuga tegemist teha. Ometi kui nad teeks midagi ja teeks õieti, siis aitaks nad minul kui naisel sellest läbi tulla palju kiiremini. Siin on mu enda tähelepanekud nii enda kui ka oma klientide ja sõbrannade pealt, mis võivad nii mitmegi mehe elu kergemaks teha!

 

1. Kõigepealt tuleks kaardistada kust see frustratsioon pärit on.

 

Näiteks minu viimatine frustratsioon kogus ennast läbi selle, et mu arvuti jooksis kokku ja olin ilma selleta mitu päeva ning kui selle tagasi sain, siis kadus internet ära. Kuna kogu mu põhitöö käib läbi arvuti ja interneti, oli mul kogunenud nende viivituste pärast terve hunnik töid, mis olid kõik tegemata. Lisaks võttis nende probleemide lahendamine nii palju energiat ja aega, et ma ei söönud korralikult, ei teinud trenni korralikult ja muud tervislikud harjumused said kannatada. Kui ma sain aru, et see frustratsioon on kõikide nende osade tulem, hakkasin järjest kõike lahendama.

 

Mehena olekski hea kui võtad aja, et naist aktiivselt kuulata. Las naine laseb tossu välja. Sina ei pea midagi ütlema. Võibolla võid kaardistamise märkmeid teha kas mõttes või siis paberil, et aru saada kust see pärit on ja mida siis teha. Kui sa kuulad, siis küsi ka mida naine sooviks – kas ta sooviks, et sa oleks lihtsalt kuulaja või pakuksid ka oma peegeldust. See on väga oluline, sest enamus mehi segavad vahele ja siis pakuvad oma lahendusi, kuigi naine tahab ennast lihtsalt tühjaks rääkida. Kui kogu frustratsioonide kolded on kõik ära kogutud ja kaardistatud - on ülevaade olemas. Mida edasi teha loe järgnevatest nippidest.

 

2. Suureks abiliseks sellel teel on arusaam kuidas toimivad sinu sisemised kolm mina.

 

Kolm mina on tegelikult nagu kolm multifilmi tegelast meie sees, kes tegelikult tahavad kõik tähelepanu ja kelledel on kõigil omad vajadused. Kui sa ei anna neile tähelepanu või ei täida nende vajadusi, siis see keerleb kõik ülesse. Tegu on Hawaii tervendusmeetodiga, mille nimi on Huna.

 

a) Kõrgem mina on sinu vaimne mina, kes vajab vaimset toitu. See tähendab võibolla on vaja mediteerida, lugeda vaimset kirjandust, minna sündmustele, mis on vaimsed  või lihtsalt kuulata oma sisemist häält ning sellele järgneda.

 

b) Keskmine mina on meie ratsionaalne ja praktiline mina, mis vajab tegutsemist ja tootmist. Kui sinu keskmine mina ei saa piisavalt tähelepanu ja sa laiskled mitu päeva järjest, võid tunda kuidas su seest tuleb rahutus ning see on nii tungiv, et ei lase sul olla. Siin on vaja pakkuda endale ka ratsionaalseid katsumusi ja tingimusi, mis tekitaks tunde, et sa saavutad midagi uut ja suurt. See toidab su ratsionaalset mina. Samuti igasugune töö kus on vaja mõistust ja su vasaku ajupoolkera tööd - sobib siia.

 

c) Madalam mina on  kohati nagu sinu väike laps, aga samas ka sinu alateadvus ja su keha teadvus, kes vajab hoolitsust, füüsilist und, seksi, nii nagu ka tervislikku toitu ning mängu ja lõõgastust.

 

Kui sinu kolm mina ei ole tasakaalus naisena, siis on tõeline põrgu lahti ja oledki väga frustreetitud. Mehena saad pakkuda naisele erinevate minade toitmist siis läbi erinevate tegevuste. Kui sa pakud just seda, mida on antud hetkel vaja, siis seda parem, sest siis on mõju väga kiire. Ja see annab sulle rahuliku ja tasakaaluka naise ning partneri tagasi. Kui naisel pole meespartnerit, siis võiks tegeleda oma sisemise mehe toega. Selle kohta on uus artikkel tulemas varsti.

 

3. Naise menstruatsioonitsükli tundmine.

 

Erinevatel naistel on need faasid erinevad, aga paljudel naistel on sellised avaldumised. Enne menstruatsiooni või siis pärast võib olla ovulatsiooni periood, kus naine võib tunda ennast väga seksikalt ja himuralt. Sellel ajal võib olla isegi seksuaalsuse energia eriti laes. Kui ta sel hetkel ei saa seksida, siis see loob seksuaalse frustratsiooni ning kui see kestab kaua aega (eriti aastaid) siis see muundub üle kibestumiseks ja siis hoidke piip ja prillid kui lähedale tulete! Enne menstruatsiooni võivad paljudel naistel näiteks rinnad ja rinnanibud väga tundlikuks muutuda. Samuti võivad paljud naised enne menstruatsiooni ülimalt tundlikud ja emotsionaalsed olla ning väga sage võib ka olla nutmine.

 

Kui sina kui mees tead tema rütmi ja oskad olla talle hoopiski turvaliseks ruumi hoidjaks sellel ajal, siis saad sa aidata naisel oma frustratsioon maandada ja see polaarstuste energia lahustada.

 

Kui naine hakkab lähenema menopausile, siis on kõik veelgi keerulisem, kuna hormonaalsed muutused mõjutavad kogu naise olemust. Selleks, et sellel teel talle toeks olla, küsi tema käest, mis teda toetaks. Uue ja noorema naise väljavahetamine on ka vaid ajutine lahendus, sest mingi hetk jõuab ka tema menstratsiooni pausini!

 

Kui on tegu väga tantristliku naisega, siis on võimalik, et ta on õppinud oma menstruatsiooni sisemiseks menstruatsiooniks muundama. Kuna ma ise pole seda kogenud, siis selle kohta tuleb huvilistel internetist lisainfot otsida.

 

4. Abiks võivad tulla viis armastuse keelt.

 

Naine on väga sõltuv nendest keeltest ja kui need ka ära kaardistada, saab selguse, kas ka siin on mõni frustratsiooni kolle peidus. See info pärineb Gary Chapmanilt, kes on teemast kirjutanud raamatuid (olemas ka eesti keeles) ja teinud ka kursuseid. Lisainfot selle kohta saab ka siit: http://www.5lovelanguages.com

 

1) Füüsiline puudutus

2) Verbaalsed affirmatsioonid

3) Kingitused

4) Teenused

5) Kvaliteetaeg

 

Kui naisel on vaja füüsilist puudutust ja ta pole seda pikemat aega saanud, paku mehena talle lihtsalt kaisus olemist. Kui mehed aru saaksid kui palju see aitab meil naistel lihtsalt lõdvestuda, siis  oleks neil endal ka kergem. Nii armas on lihtsalt hoitud olla ja mitte tunda ennast nagu seksuaalobjekt iga hetk kui toimub füüsiline kontakt.

Väga paljude naiste jaoks ei tähenda füüsiline pudutus seda, et hakkame kohe seksima. See võib olla käte hoidmine, suudlus või lihtsalt embus. Küsi oma naiselt järele, mis see tema jaoks on ja kui tähtis! Lisaks eraldab meie keha erinevaid hormoone kui me oleme puudutatud.

 

Naised armastavad läbi kõrvade ja ei ole kunagi küllalt neile komplimente ütelda või midagi ilusat kõrva sosistada. See on alati väga hea frustratsiooni maandaja. Ja kui väga hästi üteldud ja väga päevakohaselt, võib frustratsiooni seljatada koheselt.

 

Olenevalt naise peamistest armastuse keeltest võib ka kingituste tegemine tema frustratsiooni maandada. Kuigi tavaliselt on ikkagi vaja päris põhi kolle sellele allikale üles leida ja ellimineerida, siis ei tee kunagi paha võtta vastu üks tass kohvi ja lillekimp.

 

Kui naisel on peavalu või väga paha olla kuna tal on valudega menstruatsioon, oleks muidugi üliarmas kui mees aitaks mingeid tegemisi sellel hetkel ära teha. Olgu selleks siis söögitegemine või midagi muud.

 

Kvaliteetaeg aitab ka kindlasti, sest enamus paarid ei veeda piisavalt kvaliteetaega koos.

 

5. Füüsiline väljaelamine.

 

Kui mitte miski eelnevatest pole aidanud, siis võiks järgmisena ette võtta ekstreemsemad tehnikad, et emotsioone endast välja saada.

 

a) Karjumine. Oleks soovitav minna helikindlasse ruumi või siis kui võimalik loodusesse kus see kedagi ei sega ja karjuda nii palju kui kopsudest tuleb. Enamus tänapäeva naisi esiteks ei hinga piisavalt sügavalt ja teiseks ikkagi suruvad väga palju erinevaid asju alla oma olemises, selle asemel, et oma tõde rääkida. Kui sa vabastad selle energia, siis vabastad ka frustratsiooni. Järgmine etapp ja samm oleks muidugi õppida rohkem oma tõde rääkima ja just siis kui on selleks õige aeg, mitte hiljem.

 

b) Padjapoks. Kui võimalus siis sina kui mees ole abiks ja hoia patju samal ajal kui naine ennast välja elab.

 

c) Kickbox. Las naine läheb trenni ja peksab seal oma energiad välja. Enamus praeguse aja naisi ei tee piisavalt füüsilist trenni. See tekitab aga olukorra, kus füüsiline keha muutub frustratsiooni hunnikuks. Ainus väljapääs on regulaarne füüsiline liikumine.

 

d) Raske füüsiline töö. Võibolla võiks ta panna hoopiski kas kartulivagusid kündma või siis hoopiski puid lõhkuma?

 

e) Tee midagi ekstreemset, mis lükkab adrenaliini lakke. Minu jaoks on see näiteks õhukangaste trenn. Kuna mu elu ripub seal põhimõtteliselt kangaste küljes, siis on see piisav tehnika, et lükata mu energiad lakke igal tasandil. Kui see ei sobi, võiks vaadata näiteks bungee hüpet või muid selliseid tegevusi. Kui adrenaliin lükkab energiad lakke, siis lükkab see ka frustratsiooni välja.

 

6. Vaimne väljaelamine.

 

Las naine kirjutab oma kogemused paberile. Ilma mingite kriitikateta. Las see voolab välja. Kui vaja siis võib selle pärast ära põletada. Samuti aitavad igasugused programmid või kursused, kus on vaja endaga sügavamalt tööd teha. Minu Kiirtee Iseendasse Online kursus on just üks selline.

 

Lisainfot saad siit: http://crystalralaksmi.com/eesti/tootedpakkumised/kiirtee-iseendasse-online-koolituse-uued-pakkumised-detsembris-2014/

 

7. Mehena õpi ära tehnikaid kuidas hoida naisele ruumi ja teda väestada kui ta on oma varjupooltega mässamas.

 

Kui sa selle ära õpid - siis mehena saad olla talle väga suureks toeks selliste frustratsioonide läbielamisel ja seedimisel. Enamus mehi kardab frustratsioonis naist, kuna see on väga võimas energia, samas ka väga ettearvamatu.  On vaja pikemat aega teadlikku treeningut, et sellega hakkama saada. Ja uskuge mind – see maksab heas mõttes kätte. Naistele see meeldib väga ja osad naised ei taha sinu lähedusest siis üldsegi enam lahkuda. See annab talle tunde, et ta on vastu võetud ja armastatud kõigega – ka oma varjudega. Tõeline mees on see, kes teab mida frustreeritud naisega peale hakata ja ei jookse tema varjude väljatulekul metsa, vaid pigem aitab neid dresseerida.

 

8. Õpi ära tantra või jooga tehnikad, mis koos oma partneriga aitavad ta tuua meele tasandilt  hoopiski keha ja vaimu tasandile.

 

Frustratsioon on tavaliselt väga tihedalt seotud meele ja mõistuse ning tunnetega.

 

9. Tee oma naisele kehasooja veega mullivann, pane sinna küünlad, hea muusika ning kui ta sinna astub, siis paku talle õlgade massaazi.

 

Iga naine sulab sellises vastuvõtus kuningannaks.

 

10. Palu oma naisel kõhuli lamada ning seejärel hakka masseerima tema alaselga ja tagumiku ülaosa.

 

See on koht naise kehal, kus on väga palju tundlikke punkte, ning kuhu tavaliselt stress ja frustratsioon ennast kinnitab. Kui sa teed seda veel mõnusa õli ja muusika saatel, pole võimalik, et peale seda ta edasi podiseb. Võib hoopiski juhtuda, et ta muutub himuraks jumalannaks, kes sind oma võlumaailma kutsub mängima...

 

***

 

Loodan, et antud artikkel andis mitmeid häid nippe kuidas oma frustratsioonis naisega (naisena) käituda ja hakkama saada.

 

Oma suvises Wantra naistelaagris räägin antud teemadest ka sügavamalt ning vastavalt grupi valmisolekule ja teemadele võtame need erinevad fookused ka luubi alla. Iga naine peaks endale lubama aega iseendaga ja seda need kaks päeva Matsalus (24 – 26 juuli) kindlasti pakuvad. Võtan fookusesse ka enesearmastuse ning hirmude teemad, ning kuidas need kaks võivad olla võtmeks uue elu ja unistuste elu elamiseks. Viimase osa võib siis välja vahetada ja panna : Kui sa reageerid selle artikli peale hiljemalt 10. juuniks (kui saab ca 1. juuniks välja) siis sulle osalustasu veel soodushinnaga (250 eurot + lisad kui maksad kõik korraga).

http://crystalralaksmi.com/eesti/sundmused-maailmas/wantranaise-suvine-aratus-leia-oma-naisvae-olemus-labi-avardumise-endasse/

 

Viibin suvel Eestis 1. juulist kuni 1. oktoobrini ja selle aja jooksul soovin ka pakkuda eraseansse alates Auratransformatsioonist kuni aura tasakaalustuste ja Wantra veeteraapia eraseanssideni välja. Lisainfo selle kohta saad emailides crystalralaksmi@gmail.com või www.crystalralaksmi.com/eesti lehelt.

 

 

Loo autor Crystal Ra Laksmi on eestlanna, kuid tõeline maailmarändur. Oma seiklustelt ja õpingutelt on ta kogunud palju pärle ja varandusi, et seda kõike nüüd maailmaga jagada. See on nõudnud terve hulga julgust, pealehakkamist ja teadlikkust. Kõik Crystal Ra sündmused, seansid ja blogi artiklid on väga inspireerivad ja motiveerivad nii nagu ka taipamisi esilekutsuvad. Loe tema kohta lisa siit: www.crystalralaksmi.com/eesti
Värskemad kommentaarid sellele artiklile:
tiina meesak (registreerimata külastaja), e-mail: tiina.meesak.001@mail.ee (14.01.2017 16:18)
Väga vahva, õppigem ennast ja vastaspoolt tundma


Loe kõiki kommentaare (1)

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah
 


Tagasi
 
 
E-mail:
Parool:
 Automaatne sisselogimine *
Registreeru
Unustasid salasõna?
* Automaatset sisselogimist kasuta vaid isiklikust arvutist!
Tervisetoojad
Teraapiad
Erinevad võimalused
Toitumine
Inimkatsed
Uudised
 
Uuemad artiklid
Igal neljapäeva õhtul kl 18.00 – 21.00 enesearengu ja hingamistöö praktikaõhtu Tallinnas
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (TLHA)
Lähedusest sõltuv ja hoiduv sõltuvussuhte haardes
 
  Tark Plastiliin  
  www.bioresonantsteraapia.ee  
  www.kliinik.ee  
  www.cancer.ee  
 
 
www.pilgrimbooks.ee
 
 
www.inimene.ee
 
 
www.aiandus.ee
 
 
www.kodukauniks.ee
 
 
www.lektoorium.ee
 
 
www.eesnaare.ee
 
 
www.mees.eu
 
 
www.kalor.ee
 
 
Avaleht     Tutvustus    Kontakt    Hinnakiri    Info avaldamise tingimused    
0.02485